Připravte se na řemeslo i v zimním období. Správná obuv a bunda je základ.

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 1.12.2020 | Průmysl, energetika

Řemeslné práce se většinou konají celý rok a až na nějaké výjimky se celoročně pracuje. Pro taková řemesla je pak jak z důvodu bezpečnosti, tak i z důvodu pohodlí. Jaké pomůcky a základní vybavení vám pomohou v dokonalém pohodlí i v mrazu?

Pracovní oděvy a pracovní obuv do zimních podmínek

Jakmile vybíráme pracovní oděvy a pracovní obuv pro zimní období, tak nás mnohem víc, než kdy jindy zajímá především použitá kompozice látek. Klasické bavlněné materiály zde jdou do ústupu a častěji se používají elastické materiály se syntetickými či péřovými vycpávkami.

Základní součástí oblečení jsou hlavně vrchní části v popředí s kvalitní zimní bundou. Řemeslníci pracující venku například rádi volí vycpávané vesty, které v kombinaci s mikinou dokáží zahřát a díky absenci rukávů neomezují v žádném případě pohyb. Při koupi bund je pak výhodné zvolit o něco větší velikost, než byste brali na letní období. Nejen, že potřebujete pod bundu dostat další vrstvu teplého oblečení, ale při práci potřebujete i dostatečný rozsah pohybu a s tím může být především u kvalitně vyplněných bund problém.

Zimní obuv je základ pro pohodlí a bezpečí

Při výběru pracovní obuvi volte především profesionální obchody, které se specializují na pracovní oděvy jako rucedozadu.cz. Najdete zde nejen arsenál kvalitní obuvi, která je schopná nabídnout pohodlí a teplo i v mrazivém počasí, ale především profesionální značky s ověřenými atestacemi. Atestace se řídí platnými technickými normami a před jejím udělením musí konkrétní předmět projít spoustou testů. U bot se konkrétně testuje především protiskluzová podrážka, která je při výškových pracích celoroční potřebou a v zimě o to víc. Mimo nich jsou naprosto běžné i vlastnosti se zpevněnou podrážkou či odolnost proti propálení a prořezu.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667