Stavba kuchyně na míru? Rychlá, jednoduchá a za výhodné peníze!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 1.12.2020 | Služby

Stavba kuchyní na míru je stále častější v případě rekonstrukcí i staveb nových domů a bytů. Není se čemu divit, protože v moderním interiéru dokáže být nejen výtečnou ozdobou, ale také velice užitečnou pomocnicí pro chod domova. Jak taková stavba kuchyně na míru může vypadat?

Kuchyně na míru začíná u návštěvy a grafického návrhu

Výrobě kuchyní na míru se věnují společnosti jako například kuchyne-pavlik.cz, které vyrábějí jak rustikální kuchyně z přírodních materiálů, tak i moderní kuchyně podle soudobých trendů. Vše začíná návštěvou pracovníků, kdy dojde k prohlídce prostoru a vyměření základních rozměru.

Zde se dohodne zdárný tvar a forma kuchyně, kterou si budete přát a na slovo přijde pochopitelně i výběr materiálů, vzorů a barev. Velice často je k barvám a vzorům zároveň k dispozici drobný vzorník, abyste si mohli povrch, jak prohlédnout, tak i projít hmatem osobně. V této fázi výroby se tak dohodnou veškeré požadavky a potřeby, které by budoucí kuchyň měla splňovat.

V dalším postupu je pak na řadě výrobní společnost, která podle rozměrů a vybraných materiálů a tvarů vypracuje celkový grafický návrh prostoru a kuchyně jako takové. Dříve, než se cokoliv začne vyrábět, tak před sebou máte kompletní grafický návrh a až v moment, kdy se vám vše líbí jde teprve kuchyně na míru do výroby.

Výroba a montáž nové kuchyně na míru

Výroba kuchyně pak trvá různě. Vždy záleží jak vytíženosti výrobce, tak i na rozměrech, použitých materiálech a spoustě dalších aspektů. V nejhorším se ale výroba kuchyně vyjde do řádu týdnů. Připravenou kuchyň pak přímo u vás doma instaluje společnost, která ji vyráběla, a to včetně dovozu.

Samotná instalace nové kuchyně je pak prací odhadem na jeden až tři dny podle obtížnosti a také podle toho, zdali si předtím budete přát demontáž původní kuchyně, či rovnou začne firma s instalací nové.

 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667