Držte svoje nemovitosti v bezpečí díky správě od realitních kanceláří. Co vše od nich můžete očekávat?

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 1.12.2020 | Reality, bydlení

Správa nemovitostí je stále oblíbenější službou, kterou poskytují realitní kanceláře. Jedná se o balíček, který by měl napomoci jak majitelům nemovitostí, tak podnikatelům s kontrolou nad stavem a také údržbou a administrativou. Jaké druhy správy můžeme potkat a v čem jsou unikátní?

Správa činžovních domů pro majitele velkých nemovitostí i podnikatele

Činžovní domy jsou častým předmětem podnikání větších investorů a také proto je tato služba oblíbená především u nich. Kvůli náročnosti na personál a prostředky se jim věnují především větší realitní společnosti jako happyhouserentals.com, s dostatečným polem působnosti pro zabezpečení takových služeb.

V rámci balíčku se můžete setkat s celou řadou různorodých služeb od základů účetnictví, inventarizace a vedení formalit přes kompletní technickou správu zázemí, úklid a havarijní servis až po asistenci při finančních záležitostech a případném právním řešení obtíží. Správa činžovních domů je tak opravdu všestranným pomocníkem.

Správa bytů a domů pro menší podnikatele a vlastníky

Realitní kanceláře ale neopomíjejí ani menší podnikatele, a tak se můžeme běžně setkávat i se správou bytů a domů pro menší objekty. Služba je přitom využívána minimálně stejně tak často, jako i správa rozsáhlých činžovních domů.

Celkový balíček se pochopitelně liší nejen rozsahem služeb obsažených v něm, ale také finanční částkou, kterou si realitní kanceláře za jeho realizaci nárokují. V některých případech může jít fakt jen o stokoruny měsíčně. Vždy záleží na potenciálním výdělku nemovitosti, rozloze, úkonem řešených realitní společností a dalších podobných oblastech. Správa nemovitostí se tak může stát naprosto univerzálním pomocníkem ať už vlastníte činžovní dům, vilu nebo jen potřebujete dohled nad jedním bytem.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667