Tři velké důvody, proč svěřit svoje nemovitosti pod správu realitních kanceláří.

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 1.12.2020 | Reality, bydlení

Správa nemovitostí je službou, kterou nabízejí rozsáhlejší realitní kanceláře jako například happyhouserentals.com. Jedná se o balíček menších dílčích služeb, které v součtu mají za úkol ulehčit či schraňovat provoz nemovitosti pro soukromé i podnikatelské účely. Jaké tři oblasti můžete s pomocí správy nemovitostí vypustit ze svých starostí?

Kdo by si nepřál vypustit z hlavy administrativu

Administrativa v České republice je po všech ohledech neustále komplikovaná, a tak nejeden podnikatel či majitel nemovitosti jednoduše hledá způsoby, jak předat složité právní a administrativní úkony odborníkům. I to je jednou ze služeb, kterou vám může správa nemovitostí nabídnout. Vedení rozpočtu, archivace účetních knih či inventarizace společného a soukromého majetku je jen malý výčet toho, co vám může správa nabídnout.

Správa činžovních domů po technické stránce

U větších nemovitostí jako jsou například celé domy se opravdu hodí správa technického stavu. I proto je správa činžovních domů například u podnikatelů velice oblíbená, ale užívají ji i jiné druhy majitelů nemovitosti. V konečném součtu můžete v rámci balíčku počítat, jak s drobnými službami jako jsou například jednoduchá údržba a úklidové práce, až po ty naprosto zásadní jako například správa energií a pohotovost při technických poruchách.

Finance v bezpečí díky jistotám

Neplatiči? Tak to už pro vás nemusí být žádný problém. Mimo spousty jiných věcí zabezpečuje například správa činžovních domů tak komunikaci s klienty a veškerý finanční styk. Vy se tak nemusíte obávat toho, zdali klienti zaplatí. Peníze obdržíte vždy ve sjednaném termínu od realitní kanceláře a případné problémy pak řešíte v součinnosti s kanceláří, aniž byste u toho riskovali vlastní finance, nebo je utráceli za právní podporu.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667