Správa činžovních domů je službou, která ochrání vaše podnikání i finance. Čím vším vám může opravdu pomoci?

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 1.12.2020 | Reality, bydlení

Správa nemovitostí je celkově služba poskytovaná realitními kancelářemi, která napomáhá jak majitelům nemovitostí, tak i podnikatelům s jejich správnou a bezpečím. V mnoha ohledech se může stát z obyčejného pomocníka záchranou rukou a platí to dvojnásob v moment, kdy jste podnikateli a na nemovitosti nevisí jen vaše finance, ale i vaše existence.

Finanční jistota, kterou vám správa činžovních domů přináší

Jedná se o jednu ze základních součástí tohoto balíčku služeb, kterou ocení právě podnikatelé nejvíce. Správa činžovních domů totiž do velké míry zajišťuje platební styk s klienty a také případné problémy. Jak to tedy funguje? Jedná se o to, že jakmile spadne vaše nemovitost pod křídla realitní kanceláře ke správě, tak nadále platební styk s klienty zajišťuje realitní kancelář sama o sobě. Vy neustále přesně víte o financích, které z podnikání obdržíte a ty vám každý smluvený termín zasílá realitní kancelář bez ohledu na to, jestli je obdrží. Případné problémy s neplatiči tak náhle nejsou vaším problémem a vaší ztrátou, ale naopak v kompetenci realitní kanceláře, která s vámi o problému maximálně komunikuje, ale řešit ho již ani zdaleka nemusíte.

Kdo službu poskytuje a jak vypadá?

Službu poskytují realitní kanceláře jako happyhouserentals.com, které se zabývají širokým spektrem realitních služeb. Služba jako taková je zastřešená plnou mocí mezi majitelem nemovitosti a realitní kanceláří, která přesně stanoví veškeré povinnosti, a právě realitní kanceláře včetně přesně vymezeného rozsahu možností, jak s nemovitostí nakládat. Platbou za služby jsou pak částky určené jako podíl výdělku z podnikání. Služba tak zároveň bere ohled na rozsah podnikání a pro různé podnikatele se tak podmínky liší úměrně potencionálnímu zisku, který z nemovitosti mohou mít.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667