Služby, na které se můžete u realitních kanceláří bez obtíží spolehnout

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 1.12.2020 | Reality, bydlení

Realitní kanceláře rok od roku napravují svojí kdysi špatnou pověst a stávají se stále příjemnějším a spolehlivějším druhem podnikání. Může za to i spousta restrikcí a požadavků, které vláda na personál pracující v realitách klade. Firmy jako happyhouse-sprava.cz vám dnes mohou nabídnout kompletní realitní servis, který stojí ve všech ohledech za vyzkoušení.

Nákup a prodej přes realitní kancelář je stále výhodná

Bylo období, kdy se množilo majitelů nemovitostí, kteří prodávali majetek takříkajíc na vlastní pěst a bez předchozích zkušeností. To je sice právo každého majitele, ale brzo spousta lidí objevila ohromné množství nepříjemností, které s tím mohou být spojeny.

Jedná se například o to, že je realitní trh velice dynamický a kvůli tomu se situace na něm neustále mění a od toho se odvíjí i změny cen. Bez pomoci profesionálů, nebo vlastních bohatých zkušeností je tak velice jednoduché špatně odhadnout cenu nemovitosti a zůstat tak po dlouhou dobu v moři nabídek kvůli přílišné ceně, nebo naopak kvůli špatnému odhadu či malému sebevědomí můžete na špatné ceně přijít o spoustu peněz.

Správa nemovitostí, bytů i činžovních domů

Stále oblíbenější je také správa nemovitostí, která může majitelům i podnikatelům ušetřit ohromnou spoustu problémů. Je to balíček služeb, který nabízí různé možnosti, jak ulehčit starost o nemovitost. Najdeme zde ty nejzákladnější možnosti jako je například správa inventáře a společného zařízení. Technická údržba nemovitosti či úklidové práce.

Stále ale platí to, že je správa nemovitostí opravdu užitečná až v případě, kdy dochází ke složitějším a problémovým případům. Patří mezi ně například správa účetnictví, daňová přiznání a různá komunikace s úřady. V horším případě pak i soudní řízení při neplnění povinností nájemců či dokonce poškození majetku.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667