Správa nemovitostí je výtečnou možností, jak kontrolovat vlastní majetek

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 1.12.2020 | Reality, bydlení

Mnozí podnikatelé i běžní vlastníci nemovitostí potřebují často pomoci se správnou nemovitostí, či jejich kompletní údržbou. Mimo samotného stavu nemovitostí je někdy potřeba pomoci i s mnohem složitějšími úkony jako mohou být různé správní či úřední povinnosti. Na to vše tu může být správa nemovitostí.

Správa bytů pro vlastníky menších nemovitostí

Správa nemovitostí je specifickou službou, kterou nabízí především rozsáhlé realitní společnosti, mezi něž se řadí i happyhouse-sprava.cz, která podniká především na území hlavního města Prahy. Je to dáno především velkým počtem úkonů a potřeb, které taková správa musí splňovat, a to i v případě těch nejmenších nemovitostí jako mohou být právě byty.

Není výjimkou užívání této služby jak u soukromých majitelů, kteří například chtějí technický dohled nebo úklid nad domácností po dobu svojí nepřítomnosti, tak i využití z pohledu podnikatelů. U nich je pak služba o to užitečnější díky tomu, že naplňuje svůj potenciál i v ohledu komunikace a finanční správy mezi klientem a majitelem nemovitosti.

Správa činžovních domů a větších nemovitostí

Pro majitele větších nemovitostí je pak užitečnou pomocí například správa činžovních domů. Zde se jedná o velice oblíbenou službu především mezi podnikateli a investory, kteří dokáží využívat plný rozsah služeb v tomto balíčku.

Je to dáno jejím rozsahem od těch nejzákladnějších potřeb ohledně provozu nemovitosti, jako úklidové práce, dozor či dokonce neustálé havarijní pohotovosti. Samozřejmostí je i pomoc po právní stránce. Jedná se jak o běžné „papírování“ a účetní náležitosti s úřady, tak dokonce o kompletní komunikaci a finanční styk s ubytovanými klienty. V případě jakýchkoliv obtíží s platbami či morálkou klientů je pak následné řešení v kompetenci kanceláře a majitelé to tak nemusí vůbec řešit.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667