Co byste měli vědět o elektronických cigaretách a jejich užívání

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 1.12.2020 | Potraviny, tabák

Elektronické cigarety jsou moderním způsobem, jak si užívat vaší kuřáckou chvilku a u toho se vyhnout spoustě nepříjemných okolností a dopadů, které vadí vám, vašemu tělu i vašemu okolí. Jaké výhody to mohou být a stojí opravdu za to?

Elektronické cigarety jsou mnohem levnější, než běžné kouření

Elektronická cigareta se může na první pohled zdát mnohem dražší, než je to mu u těch klasických. Jedná se tady ale o velký rozdíl, kdy je jednorázová investice do elektronické cigarety jedinou vaší investicí a jakékoliv další jsou už jen do různých náplní a případně vylepšení. Už při koupi základní elektronické cigarety tak můžete postupně začít počítat příjemnou úsporu.

Velký výběr modelů a vylepšení dělá z elektronické cigarety univerzální doplněk

Elektronické cigareta se vyrábějí v ohromném množství modelů od různých výrobců a také díky tomu je velká šance, že si už u základního modelu dokáže každý vybrat, co se mu doopravdy tolik líbí. Barvám, tvarům i dekorům se meze nekladou a díky tomu se setkáte s velkou škálou variant od elegantních oblých tvarů, po moderní a velice jednoduché hranaté kombinace.

Komu se však cigareta nebude líbit do detailů, ten má pak pochopitelně na rozsáhlých obchodech jako e-cigo.cz možnost rozšířit svůj základní model o různé doplňky jako jsou gripy pro mnohem příjemnější a kvalitní úchop, jako jsou koncovky pro příjemnější dotyk úst a také spousta dalších variant vylepšení.

Co se musí dokupovat a opotřebovává se cigareta?

Jako většina jiné elektroniky se může i v případě elektronických cigaret více opotřebovávat baterie a za delší užívání může klesnout její kapacita. To ale není důvod panikařit, nebo kupovat novou, protože ve většině modelů lze baterie bez obtíží a odborné pomoci měnit. Samotné směsi do elektronické cigarety se pak dají dokupovat na specializovaných portálech v různých variantách.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667