Nádrže na dešťovou vodu mohou být efektivním vylepšením pozemku

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 1.12.2020 | Služby

Jsou různé důvody, proč lze vodu vstřebávat, odvádět nebo skladovat. Někteří ji užívají například jako užitkovou vodu a pro zalévání na zahradách, jiní pak potřebují prevenci tvorby různých proláklin a mokrých spotů okolo staveb. Ve všech případech mohou pomoci nádrže na dešťovou vodu.

Co jsou nádrže na dešťovou vodu?

Jedná se o komplet specifických rozvodů jejímž jádrem je samotná nádrž. O jejich prodej a distribuci se starají specializované společnosti jako například destovky.cz, kteří jsou schopni zajistit kompletní nádrže od jejich prodeje, před distribuci až po sestavení a zaučení v jejím užívání.

Na povrchu se nacházejí specializované absorpční kanálky, které z něj odčerpávají vodu. Voda pak pomocí rozvodů se spádem v lehkém sklonu dolů putuje přímo do hlavní nádrže. Nádrž je pak samostatným srdcem celého komplexu a v ní se voda schraňuje poté, co se dostane skrze sérii sít zabraňující vniku hrubých nečistot, které by mohly zacpat rozvody, a navíc se rozkládat přímo v nádrži a ničit tak kvalitu vody.

Odtud se pak dá voda pomocí čerpadel získávat zpátky a jako užitková voda pak figurovat například při splachování toalety, nebo při zalévání a péči o pozemky.

Dotace na dešťovou vodu pomohou s pořízením

Jakmile se rozhodnete pro nákup takového systému, tak zjistíte, že se u větších rozměrů jedná o poměrně vysokou finanční částku. Naštěstí jsou zde dotace na dešťovou vodu, kterou poskytují přímo příslušné orgány našeho státu.

Návrh na dotace můžete pochopitelně podat sami, ale zmíněné společnosti vám s ním mohou pomoci a díky tomu můžete počítat s vysokým procentem úspěšnosti při schválení. Součástí dotačního návrhu jsou pochopitelně i technické nákresy a dokumentace, které profesionálové dokáží zpracovat se vší dokonalostí a podané dotace pak mají více než pětadevadesáti procentní úspěšnost.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667