Unikátní dietní zeleninové těstoviny nejen pro celiaky, diabetiky a vegany

Řešíte problémy s několika kily navíc a už nevíte, co máte dělat? Přijde vám, že dodržujete všechny doporučené zásady, ale máte hlad nebo stále nevidíte výsledky?
Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 11.2.2016 | Zdraví

Praha (Pressweb) - Vyzkoušejte nové dietní těstoviny Perfect Pasta, které jsou unikátní díky svému přírodnímu původu a extrémně nízké kalorické hodnotě.

100% přírodní produkt

Žádná chemie, žádné nepřirozené látky, ale pouze zeleninové těstoviny s naprosto minimální kalorickou hodnotou. To je kouzlo těstovin Perfect Pasta, které obsahují pouze zeleninu konjak upravenou do tvaru nudlí. Neobsahují žádné přidané látky, ani chemikálie. Hodí se jako náhrada klasických kaloricky velmi náročných těstovin téměř ke každému jídlu.

Ideální do diety a speciálních stravovacích plánů

Dietní těstoviny Perfect Pasta neobsahují žádný cukr, tuk ani lepek. Jsou tak ideální do dietních jídelních plánů pro snížení příjmu kalorií, což vede k tomu, že tělo začne využívat své tukové zásoby. Hodí se pro fitness nadšence a pro všechny, kteří se zajímají o své zdraví. Vzhledem k tomu, že se skládají pouze ze zeleniny konjak a vody, jsou vhodné i pro celiaky, vegetariány nebo diabetiky, kteří je mohou bez obav vyměnit za klasické těstoviny.

Jednoduché na přípravu

Stačí vyjmout z obalu, vylít nálev, propláchnout horkou vodou a následně ochutit podle vaší chuti nebo pokrmu, ke kterému je připravujete.

Jistota kvality díky pravidelným kontrolám

U těstovin Perfect Pasta máte navíc jistotu, že jsou pravidelně kontrolovány u renomované České laboratoře ALS. Tato dietní potravina je vyráběna v souladu s nejvyššími standardy kvality platných v Evropské unii. Mají certifikáty HACCP, ORGANIC CERTIFICATE, KOSHER CERTIFICATE a další, která jsou jistotou, že jsou těstoviny vyrobeny právě z uvedených surovin té nejvyšší kvalitě a jsou naprosto vhodné pro běžnou konzumaci.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.