Hotel Buly poskytne příjemné ubytování v Písku

Míříte do jižních Čech, konkrétně do města Písek? Ať již tak činíte z jakéhokoliv důvodu, zajisté přemýšlíte, kde se ubytujete.
Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 11.2.2015 | Cestování, gastronomie

Praha (Pressweb) - Pokud chcete bydlet v klidné části města, avšak zároveň v dostupnosti historických památek, případně širokospektrého sportovního vyžití, doporučíme hotel Buly s kapacitou až 170 lůžek. Hotel Buly se nachází nedaleko slavného Kamenného mostu!

Ubytování Písek je soustředěno do hotelových pokojů. K dispozici jsou jedno až čtyřlůžkové pokoje. Samozřejmostí je vlastní sprcha a sociální zařízení, dále potom televizor a WiFi. Ten, kdo má nároky na stravování, může využít služeb nedaleké restaurace Na Ostrově, případně restaurace Regina. Doporučíme navštívit i novou pivnici Kozlovna.

Sportovní vyžití v okolí hotelu

Hotel Písek zajišťuje i možnost širokých sportovních aktivit. Není třeba mířit daleko. Spousta sportovišť je situovaná přímo v okolí hotelu Buly. Hned vedle hotelu se nachází tenisové kurty a zimní stadion. Kousek dále potom narazíte na Sport Centrum. Zde si můžete zahrát badminton, bowling, squash nebo kulečník. Nechybí ani fotbalový areál a plavecký stadion. Pokud máte rádi cykloturistiku, i vy si přijdete na své!

Ubytování pro všechny

Hotel Buly poskytne ubytování každému, kdo zatouží po spokojeném a komfortním pobytu ve městě Písek. Je ideální jak pro ubytování za účelem firemních akcí, tak i pro sportovní kluby, které zde mohou najít místo pro soustředění. Samozřejmě ubytování Písek přijde vhod i obchodním zástupcům nebo řemeslníkům.

Kromě ideálního umístění hotelu v klidné části města zcela jistě oceníte i moderně vyhlížející zázemí. Interiér je velice útulný. Ubytování Písek poskytne kratší i delší možnosti přenocování. Využít můžete i rezervačního systému. Tak se vám nestane, že by bylo obsazeno!

Region: Jihočeský kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.