Látkové rolety brzy převálcují klasické žaluzie či nesmrtelné záclony!

Zadavatel: SEO Linhart s.r.o. | 1.12.2014 | Reality, bydlení

Uničov (Pressweb) - Doba, kdy metodu stínících technik dokonale ovládaly andělské záclony, jsou již pomalu minulostí. Moderní doba dala světu na obdiv klasické žaluzie, které se na výsluní držely úctyhodnou řádku let, ale i od nich poslední dobou většina lidí pomalu, ale jistě ustupuje. Na trhu je totiž jiný velící prvek, který možná všichni znají už dlouho, ale až teď mu byla propůjčena ta pravá, moderně vyhlížející a více než přitažlivá tvář. Nabízí se otázka: Čím jsou tak zajímavé, že jim drtivá většina lidí dává přednost před nesmrtelnou klasikou?

Proč volit látkové rolety?

Rolety se hodí prakticky kamkoli. Žádný typ oken pro ně nepředstavuje překážku. Jsou ideální do všech místností v domě či bytě, kanceláří nebo obchodních středisek. Díky svému unikátnímu vzhledu, široké škále barev i motivů a vysoké praktičnosti jsou stále vyhledávanějším dekorativním prvkem, který svědomitě zastává svou funkci. Nevyžadují žádnou speciální údržbu, materiály, z nichž jsou vyrobeny, nejsou náročné na větší péči a jejich instalace je rychlá a především lehká.

Důvěřovat se dá jedině kvalitě

Způsobů, jak sebe i interiér ochránit před nepříjemnými slunečními paprsky, je celá řada. Najít ideální metodu, která bude ve všech směrech vyhovovat a splní tak všechna očekávání, už je mnohdy problém. Stínící technika Almma nabízí řadu způsobů, jak moderním a vzhledově přitažlivým způsobem zastínit požadované prostory. Stačí si jen vybrat.

Rolety Rollite

Jedním z mnoha kvalitních výrobků jsou i látkové rolety Rollite. Nabízí nejen dokonalé a vytoužené zastínění místnosti, jež nepropustí nechtěné sluneční paprsky, ale zároveň jsou ideálním dekorativním prvkem, který dokáže proměnit vzhled interiéru. Jsou k dostání v široké škále barev i motivů vhodných například do dětských pokojíků. Ovládají se manuálně pomocí řetízku a díky bočním vrstvám nepropust světlo po stranách rolety.

Rolety Twintex

Kdo hledá zajímavou metodu stínící techniky, měl by vsadit na kombinaci rolety s žaluziemi v podobě látkové rolety Twintex. Díky kombinaci dvou stínících technik se jedná o unikátní metodu, jež je tvořena látkou s vodorovnými průsvitnými a neprůsvitnými pruhy. Jsou vhodné do moderně laděných interiérů, ve kterých budou třešničkou na dortu za dokonalým vzhledem.

 

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Linhart s.r.o.

Dětřichov 27
783 91 Uničov
Kontaktní osoba: Jan Linhart
linhart@seolinhart.cz
+420 604 539 064
Obrázek uživatele SEOLinhart.cz
Již 7 let se zabýváme optimalizací pro vyhledávače a budujeme kvalitní zpětné odkazyVlastníme velké portfolio webů (tisíce domén) určených pro prodej zpětných odkazůZvyšte zisk Vašeho webu, ale nevynakládejte přitom zbytečně penízeProdáváme odkazy největším SEO agenturám v České republice
SEO Linhart s.r.o.
Dětřichov 27
783 91 Uničov
Česká republika
linhart@seolinhart.cz