Terasy Twinson – využití nejlepších vlastností dřeva a PVC

Zadavatel: SEO Linhart s.r.o. | 1.12.2014 | Reality, bydlení

Uničov (Pressweb) - Na výstavbu teras u rodinných domů, rekreačních objektů i komerčních staveb se využívají různé druhy materiálů. Jedná se nejčastěji o dlažby, deskové materiály a palubky. U dlažeb jsou to materiály, jako eratické dlažby, betonové a kamenné. U deskových materiálů jsou to nejčastěji dřevotřískové desky. Palubky jsou nejčastěji využívaným druhem a mohou být ze dřeva nebo z plastu. Dřevo i plas mají své přednosti i negativní vlastnosti. Terasový materiál Twinson je kombinací dřeva a plastu s využitím nejlepších vlastností obou materiálů a s poměrem 50% borovicového dřeva a 50% PVC.

Přírodní vzhled, který se neštěpí a nenasáká

Přírodní dřevo má přednosti především v elegantním vzhledu, pružnosti a odolnosti proti poškození nárazem. Je odolné i při velkých výkyvech teplot. Naopak se ale štěpí, hrozí riziko poranění třískou a špatně se čistí. PVC se naopak čistí snadno, neštěpí se a není nasákavé. Jeho nevýhodou je malá odolnost v mrazivém počasí a rychlé vyblednutí barvy následkem působení vnějších vlivů a UV záření. Twinson terasy využívají přednosti obou materiálů a zároveň eliminují nedostatky. Výsledkem je elegantní, odolný a snadno udržovatelný kompozitní terasový systém, který se dá využít na výstavby jakékoliv terasy nebo také pro obložení bazénů.

Produkt společnosti INOUTIC zastoupený u firmy WOOD-LIFE CZ s.r.o

Terasy Twinson jsou produktem významného výrobce – společnosti INOUTIC. Na našem trhu lze tyto systémy nají v zastoupení společnosti WOOD-LIFE CZ s.r.o. Nabízené systémy jsou komplexní, nechybí tedy ani prvky pro vytvoření základní konstrukce, zakončení, napojení a všechny další potřebné druhy příslušenství. Zákazníci si mohou také vybrat barvu terasy Twinson, která by ladila k stavbě nebo k bazénu. V nabídce je 8 možností barevného provedení. Konkrétně se jedná o barvy lékořice, lískový ořech, kůra, rašelina, meruňka, olive, vlašský ořech a kámen.  

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Linhart s.r.o.

Dětřichov 27
783 91 Uničov
Kontaktní osoba: Jan Linhart
linhart@seolinhart.cz
+420 604 539 064
Obrázek uživatele SEOLinhart.cz
Již 7 let se zabýváme optimalizací pro vyhledávače a budujeme kvalitní zpětné odkazyVlastníme velké portfolio webů (tisíce domén) určených pro prodej zpětných odkazůZvyšte zisk Vašeho webu, ale nevynakládejte přitom zbytečně penízeProdáváme odkazy největším SEO agenturám v České republice
SEO Linhart s.r.o.
Dětřichov 27
783 91 Uničov
Česká republika
linhart@seolinhart.cz