Oprava plynových spotřebičů? Spoléhejte raději na pravidelné kontroly

Oprava plynových spotřebičů?
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 11.12.2018 | Služby

Praha (Pressweb) - Dokážete si představit, že byste byli o Vánocích bez teplé vody nebo topení? To se může ale snadno stát, když zapomenete na pravidelné roční kontroly svých domácích zařízení. Najednou topidlo nebo karma nefungují a vás čeká oprava plynových spotřebičů. Není to nic příjemného. Můžete být otužilí, ale teplota v bytě pod 18 stupňů Celsia vám může způsobit zdravotní komplikace. Oprava plynových spotřebičů není z hodiny na hodinu. Většinou na ni musíte nějaký den čekat, opraváři nemívají vždycky čas, protože mají nasmlouváno více klientů.

Oprava plynových spotřebičů – průtokových ohřívačů, topidel a kotlů

Oprava plynových spotřebičů je v zimě opravdu velmi nepříjemná. Lze tomu nějak předejít? Určitě. Musíte dodržovat pravidelné kontroly a jednou za tři roky nechat spotřebiče projít revizí. Tyto prohlídky umožní odhalit potenciální nedostatky a vyměnit těsnění či filtr ještě dříve, než se definitivně porouchají. Například u ohřívačů teplé vody se často vyměňují vadné membrány, termočlánky a čidla, čistí se hořáky, výměníky a trubky odtahu spalin. Oprava plynových spotřebičů v kategorii topidel se většinou týká piezoelektrických zapalovačů, regulátorů a regulačních hlavic.

Revize plynových spotřebičů jsou obsáhlejší než roční kontroly

Spolehněte se především na kontroly a revize plynových zařízení. Vyjde vás to levněji než oprava plynových spotřebičů. Spolehlivé firmy jako je například Plynoservis Praha, sice nabízejí nonstop příjem zakázek, ale ne vždy je volný opravář, aby přijel okamžitě do vašeho domu. Bude vás mrzet, když zjistí, že součástka je vadná delší dobu, a mohla se opravit při běžné roční prohlídce. Obsáhlejší než pravidelné roční kontroly, jsou revize plynových spotřebičů. Musí je provádět školený pracovník a vypracuje o ní zprávu. Navíc zkontroluje, zda ve vašem bytě či domě neuniká plyn.

 

Témata: oprava plynových spotřebičů, plynové spotřebiče servis, karma, gamat, moratop, oprava karmy | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300