Young Boys budou ve čtvrtek favoritem, celkově má Sparta k postupu blíž

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 11.12.2014 | Sport, volný čas, zábava

Londýn/Praha (Pressweb) - 10. 12. 2014: Sparťanská jízda v Evropě neskončí podzimem. Myslí si to bookmakeři sázkové kanceláře Unibet, kteří favorizují pražské fotbalisty na postup do jarních kol Evropské ligy. V rozhodujícím utkání skupinové fáze má sice podle kurzů k vítězství o kousek blíž domácí Young Boys Bern, které Unibet favorizuje za 2,55 na výhru v devadesáti minutách. Poslednímu českému zástupci stačí ovšem neprohrát, pravděpodobnost jeho postupu je tak rovna kurzu na jeho neprohru, který činí 1,49. Výhra Sparty se sází v kurzu 2,75, smírný výsledek vynese 3,25násobek vkladu.

„Sparta má sice speciálně pod Vítězslavem Lavičkou 'tradici' kolapsů v důležitých zápasech, bude jí chybět důležitý štít Vácha a v Bernu se bude hrát na umělé trávě, což určitě nahrává domácím, nicméně stále nedokážeme vidět jako pravděpodobnější možnost, že by domácí měli sparťany přehrát a zápas ovládnout,“ míní marketingový manažer Unibetu Milan Klemš. „Pořád nám zkrátka přijde, že Sparta je o kousek kvalitnější a měla by být zápas schopna zvládnout,“ dodává Klemš.

Ve skupině „I“ by se tak měly po šestém zápase potvrdit předstartovní předpoklady, podle kterého měla Sparta postoupit ze druhého místa za italskou Neapolí (kurz na druhé místo Sparty ve skupině činí 1,55). Ta sice ještě nemá prvenství ve skupině stoprocentně jasné, vzhledem ke kursu 1,14 na její vítězství v podzimní pohárové derniéře se slovenským Slovanem Bratislava jsou ale možnosti, že by ji někdo z prvního místa odsunul, zanedbatelné. Na triumf Neapole ve skupině se sází v kurzu 1,12.

Aktuální kurzy s možností online sázek najdete na https://cz.unibet.com/betting#/event/1002386962

::

Společnost Unibet Group Plc je veřejně obchodovaná společnost na burze NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu. Od roku 1997 web Unibet.com poskytuje platformu pro sportovní sázky, casino, hry a online poker pro více než 8,6 miliónu zákazníků ve více než 100 zemích světa. Unibet je členem EGBA, Evropské asociace her a sázek, RGA, Remote Gambling Association ve Velké Británii a je auditován a certifikován organizací eCOGRA ve vztahu k odpovědnému a spravedlivému hraní. Skupina Unibet Group nejenže dodržuje veškeré příslušné právní předpisy týkající se zodpovědného sázení a hraní, vždy byla také i aktivním členem a podporovatelem hlavních základů zodpovědného sázení a hraní. K některým z námi podporovaných iniciativ patří: jsme zakládajícím členem EGBA a ESSA; jsme hlavní hybnou silou Dne zodpovědného hraní EU v Evropském parlamentu; každoroční dary Gambling Therapy.

Region: Evropa

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024