Karma revize a servis – zima se zeptá, cos dělal v létě

Karma revize a servis
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 9.1.2021 | Služby

Praha (Pressweb) - Plynové kotle a karmy jsou většinou spolehlivé, ale je velmi nepříjemné, když se porouchají právě v zimě. Přestože servisní firmy jsou vstřícné a některé z nich nabízejí servis i 24 hodin denně, výpadek tepla a teplé vody na dobu delší než den způsobuje velké problémy. Domácnosti by měly pamatovat na to, že pravidelná roční kontrola plynových spotřebičů je velmi důležitá právě proto, aby podobný výpadek v zimě nenastal. Heslo Karma revize a servis by si měly poznačit do kalendáře červeným písmem. Je hodně věcí, které musí domácnosti hlídat, ale plyn by měl být prioritní.

Karma revize a servis – zapište si to do kalendáře

Karma revize a servis – to je zaklínadlo servisních techniků. Lidé si opraváře objednají většinou až tehdy, když kotel nebo průtokový ohřívač přestane fungovat. A když je technici žádají, aby nezapomínali na pravidelné kontroly, lidé si myslí: Když vše funguje, proč volat opraváře? Karma revize a servis – ruku na srdce, kdo si na to vzpomene? Ale zásady jsou jasné – každý rok kontrola a jednou za tři roky revize. Právě při kontrole, při níž servismani čistí těleso kotle nebo karmy, uvidíte, kolik nečistot se za rok nashromáždilo.

Revize odhalí netěsnosti, kudy může unikat plyn

Revize je důležitá mj. proto, že vyloučí možnost úniku plynu. Pokud jsou na vedení plynu ještě staré těsnící prvky jako koudel, revizní technik doporučí výměnu za moderní spoje. Koudel, která je napuštěná olejem, těsní dobře několik let, ale když olej vyschne, plyn může začít unikat. Karma revize a servis – to je výzva k akci, ale jakou firmu vybrat? Pro Prahu a Středočeský kraj je to Plynoservis Praha. Disponuje zkušenými a proškolenými techniky, kteří provádějí kontroly i servis u plynových spotřebičů většiny značek, zejména Karma, Mora, Moratop a Gamat. Kromě plynových zařízení zajišťují i instalatérské práce.

 

Témata: revize plynového kotle karma, karma, servis a revize karma | Region: Středočeský kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300