Titul MBA znamená kariérní růst

Titul MBA znamená váš osobní i kariérní růst
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 11.1.2017 | Kariéra, vzdělávání

Praha (Pressweb) - Titul MBA patří k vyšší kvalifikaci vysokoškolsky vzdělaného odborníka a je předpokladem získání lepší pracovní pozice a také vyššího platu. O studiu MBAby měl pomýšlet každý vysokoškolák, který hledá lepší uplatnění v managementu a touží po kariérním růstu. Velké společnosti, ale i úřady, považují MBA za studium, které je velmi efektivní. Absolventi studia MBA umí totiž pracovat se svými teoretickými znalostmi a uplatňovat je na konkrétní problémy z praxe. To je cílem studia. Titul MBA zaručuje dovednosti použitelné při řešení konkrétních úkolů.

Při studiu MBA si lze vybrat specializaci

Titul MBA lze získat také ve vzdělávací instituci European School of Business & Management (ESBM), která využívá oxfordský model studia. Program studia MBA je rozdělen do tří bloků. V základním bloku získají uchazeči znalosti z oblasti obecného managementu, lidských zdrojů a financí. Ve druhém bloku si volí specializaci, která odpovídá jejich pracovnímu zaměření a zájmu. Studovat tak mohou mj. zdravotnický management, projektový management, management obchodu, lidských zdrojů, pojišťovnictví či bankovnictví. Ve třetím bloku studia MBAsi mohou vybrat volitelné vzdělávací moduly.

Studium MBA na ESBM trvá jeden rok a je vhodné i pro vytížené manažery

Získat titul MBA na European School of Business & Management je výhodné pro absolventy vysokých škol i odborníky z praxe, kteří jsou pracovně silně vytíženi. Studium MBA na ESBM lze zahájit kdykoli během roku. Po přihlášenístudent získá přihlašovací údaje do e-learningovéhosystému, kde má k dispozici informační a studijní materiály, tedy různé sylaby a prezentace, a může se rozhodnout, kdy a jakému vzdělávacímu moduluse bude zrovna věnovat. Studium MBA je na ESBM velmi pružné, trvá jeden rok a je vedeno v češtině s akceptací slovenštiny.Titul MBA – to je nejen záruka praktických dovedností v oblasti managementu, ale přináší i důležité kontakty na ostatní studenty a lektory.

 

Témata: MBA, MBA studium, studium MBA, titul MBA, MBA titul | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300