Tukutuku: Rozvíjet se a bavit

Podobně komplexních magazínů, jakým je online časopis Tukutuku, na tuzemské mediální scéně napříč weby i tiskoviny tolik není. Web-zin se sice profiluje jako převážně lifestyle magazín, jeho záběr je však přeci jenom mnohem širší.
Zadavatel: GIT.cz | 1.11.2016 | Média, marketing
Autor fotografie:
Tukutuku magazín

Praha (Pressweb) - Pozitivní na jeho zaměření je rozhodně také skutečnost, že redakce blogu nechápe termín lifestyle jako synonymum pro slovo bulvár, jak tomu mezi tuzemskými médii až přespříliš často bývá. Nečekejte tedy barvité historky z bujarých životů hojně skloňovaných celebrit, jejich „uniklé“ obnažené fotografie nebo skandály. Pokud web-zin píše o lidech, je to o těch, kteří se sice často neobjevují na titulních stránkách Blesku, ale svůj úspěch a zápis jména do povědomí lidí si zasloužili buď talentem, nebo snahou, která překračuje běžné hranice, díky čemuž jsou jejich osudy a životní styl bohatou inspirací pro další často skloňovaný termín nejen v kancelářích se zaměřením na human resources – osobní rozvoj.

Témata článků lifestylového blogu však tímto nekončí. Novinky ze světa společnosti, kultury, z domova i zahraničí jsou zhusta doplňované populárními a zábavnými fejetony, obsahující názory redakce na rozličné životní situace. Častými tématy jsou přitom také kariéra a pracovní život. Nezřídka se tak mezi články přidávanými v každodenní kadenci setkáte s texty o školách, školství a studiu, způsobech, jak se vyrovnat se stresem, zvýšit výkonnost či jak rozvíjet vztahy na pracovišti. Zkrátka barvitý koktejl, který se opírá o zkušenosti starších redaktorů magazínu Tukutuku a zapálení těch mladších, vycházejících hvězd tuzemského žurnalistického nebe.

Jedno všechny články spojuje – rozhodně nejde o suchopárné texty. Obsah je vždy zpracováván s nadhledem, humorem, zkrátka tak, aby mohl být Tukutuku magazín ostrůvkem zábavy na internetu. 

Témata: tukutuku,   online magazín,   novinky,   práce,   zaměstnání,   kariéra, osobní rozvoj,   zábava,   lifestyle,   | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Global Internet Technology s.r.o. - GIT.cz
Žirovnická 1/2389
106 00 Praha 10 - Záběhlice
Česká republika
info@git.cz
Tel: +420 607 724 498