PVZP se stala generálním partnerem běžeckého seriálu RunTour

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 11.11.2019 | Sport, volný čas, zábava

Praha (Pressweb) - 8. 11. 2019: V roce 2020 odstartuje už devátý ročník běžeckých závodů pod novým názvem PVZP RunTour. Novým generálním partnerem zavedeného běžeckého seriálu se totiž stala Pojišťovna VZP, a. s. (PVZP).

„Jsme velice rádi, že do nové etapy vstupujeme společně s Pojišťovnou VZP, a. s., jakožto novým generálním partnerem RunTour. Tato spolupráce nám přináší nové možnosti a nové benefity pro běžce. Děkujeme za důvěru a těšíme se na společné roky,“ říká ředitel závodu Jan Dvořák.

Kromě změny titulárního partnera se běžecký seriál v příštím roce rozšíří o nový závod v Karlových Varech. Díky partnerství s PVZP bude každý běžec na RunTour v rámci startovného pojištěný proti úrazu.

„Mám velkou radost, že jsme partnery rodinného běžeckého seriálu, kterého se účastní desítky tisíc zkušených i nadšených běžců. Podporujeme většinou spíš menší sportovní akce, proto je pro nás RunTour velká výzva,“ říká Halina Trsková, místopředsedkyně představenstva PVZP. „Sama mám sport ráda a vím, jak člověku dokáže pomoct rozvíjet vlastní schopnosti i vztahy s ostatními lidmi,“ dodává.

Seriál běžeckých závodů RunTour vznikl jako běžecká akce pro rodiny s dětmi, hobíky a začátečníky v roce 2011. Cílem bylo zvednout z gauče co nejvíce běžců a ukázat jim radost z běhání. Za osm let existence s RunTour běželo více než 160 tisíc běžců ‒ malí, velcí, veteráni, zkušení, začátečníci. Běžci všech věkových kategorií, národností, kultur. V letošní sezóně s RunTour běželo 18,5 tisíce běžců v osmi městech po celé České republice, na charitu se vybralo jeden a tři čtvrtě milionu korun a oceněno bylo čtyři sta věrných běžců, tzv. zlatých RunTour Masterů.

RunTour se během let stal závodem nejen běžeckým, ale i charitativním. Na různé charitativní subjekty se vybralo více než osm milionů korun. Běžci pomohli dětem v Nemocnici Motol, nevidomým běžcům z Nadace Leontinka, umožnili pořízení speciálního monitoru pro boj s asfyxií do porodnice U Apolináře. Závody ukazují běžcům, že má smysl RunTour běžet ‒ a to nejen pro sebe, ale hlavně pro druhé. Pro spoustu běžců se tento běžecký seriál stal vstupní branou do běžeckého světa, pomohl jim překonat překážky, nalézt to, co je baví a naplňuje.

Registrace pro rok 2020 budou spuštěny 11. listopadu v 11:11 na webu www.run-tour.cz. Přijeďte se i vy na vlastní kůži přesvědčit, že RunTour je radost běžet!

::

Pojišťovna VZP, a. s. je univerzální neživotní pojišťovna. Od roku 1994 byla součástí VZP ČR, po vstupu Česka do Evropské unie v roce 2004 působí samostatně. Slaví nyní výroční 15 let. Poskytuje cestovní pojištění, pojištění majetku a odpovědnosti, občanů, podnikatelů, zdravotnických zařízení, pojištění profesní odpovědnosti a majetku lékařů a farmaceutů, pojištění běžné občanské odpovědnosti, úrazové pojištění, komerční zdravotní pojištění cizinců a další pojistné produkty. Jediným akcionářem je Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky. V roce 2018 navýšila základní kapitál na 308 mil. Kč a dosáhla předpisu pojistného ve výši 634 mil. Kč. Více informací o PVZP najdete na www.pvzp.cz.

  •  
Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024