Stěhování těžkých břemen a opravy strojů – to nabízí AB SUPPORT

Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 11.11.2015 | Průmysl, energetika

Praha (Pressweb) - Odvětví strojírenského průmyslu je rozdělené na dva hlavní segmenty. Na jedné straně stojí strojírenské firmy, na druhé straně stojí podniky poskytující doplňkové služby firmám strojírenským. A do druhé skupiny spadá právě brněnský specialista AB SUPPORT. Portfolio služeb společnosti AB SUPPORT zahrnuje stěhování těžkých břemen, opravy strojů, zámečnickou výrobu a montážní práce. Nabídka služeb je orientovaná především na zákazníky ze strojírenské oblasti.

Stěžejní službou společnosti AB SUPPORT je stěhování těžkých břemen a strojů, přičemž maximální přepravovaná váha může být 120 tun. Dopředu obdržíte cenovou kalkulaci a časový plán převozu. Jakmile návrh schválíte, pracovníci zajistí případnou demontáž a zabalení přepravovaných prvků a doručí vám je na vámi požadované místo. V případě demontáže provede i následnou montáž na místě doručení.

V kompetenci odborné firmy je také oprava strojů a strojních zařízení. Kvalifikovaní pracovníci si hravě poradí s opravami menšího a středního charakteru. Vhod vám může přijít také zámečnická výroba či servis soustruhů a dalších strojů.

Instalační a montážní práce

Společnost AB SUPPORT se stane vaší pravou rukou už v počátcích vašeho podnikání, respektive při otevírání nové provozovny a výrobní dílny, neboť vám nainstaluje rozvody pro vodu, odpadu, stlačený vzduch, chladicí vodu a topení. V případě potřeby nastoupí svářeč, který ovládá svařování elektrickým obloukem i plamenem.

Pakliže potřebujete přestěhovat těžké mechanismy a nemáte k tomu vhodné přepravní prostředky, doporučujeme obrátit se na specializovanou firmu AB SUPPORT, která má v této oblasti bohaté zkušenosti a letitou praxi. Můžete si být jisti profesionálním přístupem, perfektně odvedenou prací a atraktivními cenami.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.