Nízkoteplotní čerpadlo Daikin Altherma: Maximální úspora energie a zvýšení komfortu bydlení

Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 11.11.2015 | Průmysl, energetika

Praha (Pressweb) - Hledáte způsob, jak výrazně ušetřit za energie? V tom případě se přestaňte bránit nejnovějším technologiím a pořiďte si vysoce účinný systém, který je určen k vytápění, chlazení a ohřevu vody. Nízkoteplotní čerpadlo Daikin Altherma využívá obnovitelné zdroje energie a hodí se do novostaveb i starších domů. Prozradíme vám čtyři největší výhody, díky kterým přestanete o investici do tepelného čerpadla pochybovat.

Nižší provozní náklady a udržení optimálního pohodlí

Nízkoteplotní tepelné čerpadlo Daikin Altherma představuje optimální řešení pro vaše bydlení – s ohledem na správné dimenzování nebudete platit za výkon, který nevyužijete. Vysokovýkonný kompresor zajišťuje maximální výkon i navzdory minimální energetické spotřebě, a to i ve velmi chladném počasí. Údržba je nenáročná a doba návratnosti investice krátká.

Jako stvořené pro novostavby a nízkoenergetické domy

Pouštíte se do rekonstrukce staršího objektu nebo stavíte nový dům? Čerpadlo Daikin Altherma lze připojit ke všem typům moderních radiátorů – od podlahového vytápění až po konvektory. Hodí se do všech klimatických podmínek a zajistí stabilní tepelnou pohodu.

Zabere minimum prostoru a ohřívá užitkovou vodu

Vzhledem ke kompaktnímu půdorysu (600 x 728 mm) zabere vnitřní parapetní jednotka jen minimum prostoru. Součástí čerpadla je i velkokapacitní zásobník, který má menší tepelné ztráty než standardní zásobníky. Prostřednictvím inteligentního ovladače navolíte zahřívání vody v určitou denní dobu nebo přihřívání ve chvíli, kdy teplota vody klesne pod nastavenou hodnotu.

Jednoduché ovládání

Nízkoteplotní čerpadlo Daikin Altherma je uživatelsky přívětivý. Systém nastavíte na velké a snadno čitelné obrazovce. Nabídka je navržena s ohledem na intuitivní ovládání a zahrnuje časovače pro topení, chlazení a ohřev užitkové vody.

Pokud vás zaujala možnost, jak trvale snížit energetickou spotřebu bydlení, přečtěte si další informace o čerpadlech Daikin na www.daikin.cz.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.