Titul MBA vám zajistí lepší pracovní pozici za více peněz

Nejste spokojeni se svou prací a rádi byste získali zajímavější a finančně lépe ohodnocenou pozici? Takové přání mají mnozí, ne každý je však ochoten pro to skutečně něco udělat. Mezi ty aktivnější patří studenti Business Institutu.
Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 11.11.2015 | Kariéra, vzdělávání

Praha (Pressweb) - Podle výzkumů této školy zaměřující se na MBA programy až 85 % absolventů potvrzuje, že peníze investované do studia se vrátily již do dvou let od získání titulu MBA. Studium na Business Institutu totiž zprostředkovává na praxi zaměřené dovednosti, které snadno využijete při svém kariérním růstu. Otevřou se vám tak zcela nové možnosti při výběru zaměstnání a také se zvýší šance na získání lepšího pracovního ohodnocení. Studovat může každý bez ohledu na věk. Stačí jen udělat první krok.

Nepodceňujte výběr školy, vsaďte na jistotu

Nejprve je třeba zvolit vhodnou školu, která vám dá víc než pouhé teoretické znalosti. Business Institut je největší MBA školou v ČR, jež se zaměřuje na profesní vzdělávací programy MBA, BBA a LLM. Na škole učí profesionální tým lektorů s dlouhodobými zkušenostmi v oboru. Koncept studia si zakládá na znázornění teoretických poznatků v reálné praxi. Prioritou je předat studentům znalosti, zkušenosti a dovednosti, které uplatní ve svém profesním životě. Lektoři při výuce používají příklady z běžných firemních situací, zprostředkovávají know-how, jež si osvojili během vlastní dlouhodobé činnosti jako vysocí manažeři nebo majitelé firem. Studenti tak látku lépe zvládnou, a to bez nutnosti „biflování“ pouček. Smyslem je celou problematiku pochopit, ne se vše učit zpaměti bez potřebných souvislostí.

Takto studium MBA na Business Institutu komentuje Filip Ondruš, absolvent programu MBA Management, organizace a řízení, nyní obchodní ředitel a lektor: „Pro mnoho z vás bude studium začínat výběrem školy, ale tento nelehký úkol považujte za splněný, pokud dáte na moje doporučení a zvolíte Business Institut. Pro začátek věnujte svůj čas zamyšlení, co od studia vlastně očekáváte, v čem by pro vás mělo být přínosné a co pro jeho úspěšné dokončení budete muset udělat.“

Studium se zcela přizpůsobí vašim časovým možnostem

Bezesporu velkou předností studia na Business Institutu je individuální a flexibilní přístup ke každému studentovi. Forma studia je značně pružná a vychází z časových možností studenta. Škola nabízí také možnost využití individuální konzultace s lektorem nad rámec běžné výuky. Business Institut přináší kombinovanou formu vzdělání formou e-learningu. Právě to byl jeden z hlavních důvodů, proč si tuto školu zvolil pan Karel Kostka, absolvent programu MBA Management soft skills, nyní majitel a ředitel školy Střední škola Kostka s.r.o. „Za největší přínos MBA studia na Business Institutu spatřuji jednak možnost širokého oborového portfolia, z kterého si zájemce může vybrat studijní zaměření na míru, jednak časovou flexibilitu studia, umožňující přizpůsobit studijní dobu časovým možnostem studenta,“ dodává.

Zlepšete svou pozici trhu práce

Manažerské studium MBA je populární po celém světě. Navíc šetří studentům čas a ve výsledku i finanční prostředky. Díky tomu mohou studovat i pracovně vytížení lidé, kteří by si jinak kvůli práci nemohli studium dovolit.

Úspěšné zvládnutí programu MBA vám poskytne dostatečné manažerské znalosti, jež pak můžete zúročit ve svém zaměstnání. Studenty školy často bývají lidé nad 30 let, kteří touží po lepším pracovním místě za více peněz. S Business Institutem získáte kvalitní manažerské vzdělání a významný přínos jak do profesního, tak osobního života.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.