LOS VIVANCOS - březen 2015. Po roce opět jedinečná taneční show v České republice.

Taneční show „Aeternum“ („Věčnost“) v provedení bratrů ze Španělska – LOS VIVANCOS.
Zadavatel: ART Partner CZ s.r.o. | 11.11.2014 | Kultura, hudba, divadlo
Autor fotografie:
http://www.artpartner.cz

15. března 2015 v Praze  a 16.  března 2015 v Brně

Tisková zpráva

Praha (Pressweb) - Opět po roce do České republiky zavítá jedinečné uskupení Los Vivancos. V polovině března 2015 se bude v Brně a v Praze konat úchvatné představení, tanečně-divadelní show „Aeternum“ LOS VIVANCOS.  provedení jedinečného Španělského

Soubor LOS VIVANCOS tvoří sedm bratrů, kteří mají opravdu nevídanou kombinaci talentů: tančí, zpívají a hrají na různé hudební nástroje. Jejich fantastický temperament je uchvacující.

Bratři se narodili ve Španělsku, v Barceloně. Už v dospívání se jim podařilo se proslavit, protože se všichni začali zabývat tancem velmi záhy. Přišli se zcela novým, vlastním číslem, což byl tanec s prvky akrobacie. Sláva LOS VIVANCOS se velmi rychle rozšířila.
O jejich talentu se dozvěděla celá země. Jejich vystoupení byla přijata s velkým ohlasem i daleko za hranicemi Španělska, jsou široce známí i na Západě, což opět dokazuje vysokou úroveň jejich vystoupení.

Bratři LOS VIVANCOS získali prestižní vzdělání na nejlepších školách, jejich prestiž ve světě je nepopiratelná. Ještě před založením tanečního souboru získávali bratři LOS VIVANCOS zkušenosti, vstřebávali různé světové kultury, poznávali nejrůznější hudební tradice.

V roce 2004 celý svět spatřil nový soubor – flamengo show bratrů LOS VIVANCOS. Od toho okamžiku tento neuvěřitelný úspěch a zájem veřejnosti o ně nezmizel!

Představení „Aeternum“ („Věčnost“), s nímž bratři pořádají turné po zemích celého světa a zavítají také do České republiky, to je tanec, cirkus a divadlo. Neopakovatelným způsobem se v něm slučuje flamengo, moderní balet, akrobacie a bojová umění. V celém vystoupení je velké množství vizuálních efektů a scénických řešení. Aeternum je příběhem dobra a zla, je to metafora o nesmrtelnosti umění, které člověka obdarovává. Andělé, démoni, upíři, hudba, tanec, boj a magie jsou předváděny v rámci jednoho komplexního představení, které zastřešuje tajemná magická aura.

Hlavním uměleckým poradcem představení je Daniele Finzi Pasca, režisér a scenárista show Cirque du Soleil. Daniel Finzi Pasca je režisér, dramatik a choreograf. Mezi jeho práce patří například scénář a režie závěrečného ceremoniálu olympijských her v Turíně v roce 2006, který viděly stovky milionů diváků. Režíroval také „Mlhu“, „Déšť“ a „Donku“ (v provedení cirkusu Eluaz a divadla Sunil), které jsou na celém světě velmi populární. Tyto projekty jsou charakteristické hlubokou lidskostí, jsou prodchnuty duchem hry a v současné době jsou předváděny v nejslavnějších divadlech světa.

Hudbu k představení složili sami bratři Vivancos. Aranžmá, orchestr a hudební doprovod jsou v kompetenci Fernando Velazqueze, skladatele soundtracků k tak známým filmům, jako jsou „Sirotčinec“ (El Orfanato) (nominován na cenu Goya za nejlepší soundtrack) a „Julia’s Eyes“ (Los Ojos de Julia), který v představení „Aeternum“ spojuje hudbu flamenga s rockem, vážnou hudbu s filmovou hudbou do jediné partitury, nahrané Symfonickým orchestrem v Budapešti.

LOS VIVANCOS vystoupili jako speciální host v choreografické show Myléne Farmer „Avant Que Lombre“, zúčastnili se „San-Remo“ s Lola Ponco a Gio. V roce 2009 vyhráli v kategorii „Nejlepší originální show“ na Las Lunas Awards v Mexiku. V roce 2008 byli bratři dvakrát nominováni princeznou Stephanií na světovém cirkusovém festivalu v Monte Carlu a jejich show „Tanec s hvězdami“ vidělo více než 35 milionů lidí.

Bratři LOS VIVANCOS si svým talentem podmanili více než třicet zemí po celém světě.

Seznamte se s bratry LOS VIVANCOS: s Aaronem, s Joshuou, s Josém, s Izraelem, s Judou, s Christem a s Elíasem. Jejich zplnomocněným zástupcem je, jak už je zvykem, Elías. Komunikuje s novináři a zastupuje rodinu LOS VIVANCOS na tiskových konferencích. Flamengo bratrů LOS VIVANCOS, to je nádherná symbióza baletu, flamenga, cirkusu, divadla a moderního tance. Jejich show se vyznačuje živou, explozivní energii, vyvolávající u diváků ty nejživější emoce. LOS VIVANCOS jsou na jevišti nejen svrchovanými pány, ale doslova bohy!

Kongresové centrum Praha, Praha 4
15. 3. 2015  od 18:00  Kongresový sál

Janáčkovo divadlo, Brno
16. 3. 2015  od 19:30  Janáčkovo divadlo

Předprodej vstupenek v sítích: Ticketportal, Ticketstream, Ticketpro

Videa:

http://www.youtube.com/watch?v=P-_qy0BPddQ
http://www.youtube.com/watch?v=FJSoVnwdl_U
http://www.youtube.com/watch?v=QhPjj73Oolc
http://www.youtube.com/watch?v=Poqa_J8Y5_c

LOS VIVANCOS "Aeternum" Teaser
LOS VIVANCOS "Aeternum" Teaser
Textový soubor:
PřílohaVelikost
Microsoft Office document icon tz_losvivancos_2015.doc45.5 KB
Obrázky:
Témata: Los Vivancos | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

ART Partner CZ s.r.o.

Štěpánská 23/650
110 00 Praha 1
Kontaktní osoba: Jurij Gimaletdinov
artpartner@artpartner.cz
+420 776 357 720
Obrázek uživatele ART Partner CZ
Provoz umělecké agentury. Organizace kulturních akcí především baletu a divadla.
ART Partner CZ s.r.o.
Štěpánská 23/650
110 00 Praha 1
Česká republika
artpartner@artpartner.cz
Tel: +420 776 357 720