Kaltmeyer rekonstruoval specializovanou prodejnu

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 11.10.2018 | Obchod, e-commerce

Praha (Pressweb) - 11. 10. 2018: V průběhu léta firma Kaltmeyer kompletně přestavěla interiér své specializované prodejny. „Nová podoba showroomu nás má odlišit od běžných ‚klíčových služeb‘,“ vysvětluje majitel firmy Tomáš Kaltmeyer.

Dominantním prvkem nové podoby obchodu je pult ve tvaru klíče se zabudovanými vitrínami pro prezentaci zboží. Prodejna je rovněž vybavená nasvícenými boxy pro zvýraznění nabízených produktů. Materiál dřeva je kombinovaný se sklem, barevně převládá šedá doplněná oranžovou. Součástí prodejní plochy jsou i místa k sezení pro čekající zákazníky.

Rekonstrukci interiéru podle projektu Daniela Duška realizovalo truhlářství Romana Mrvíka. Kompletní přeměna prodejny nepřesáhla půl milionu korun.

Inspirací k proměně prodejny byl podle Tomáše Kaltmeyera trend masové kustomizace, tedy zakázek šitých na mírů jednotlivým zákazníkům. Trh se rychle mění - co se dříve dodávalo v řádu měsíců, dnes firma dodává během týdnů a v některých případech dokonce i jen několika dnů či hodin. „Nejsme jenom prodejnou, ale zakázkovým kontaktním místem, kde si zákazník může naše služby objednat a v nutných případech je rovnou ihned realizujeme,“ říká Tomáš Kaltmeyer.

Na prodejní ploše zhruba 100 metrů čtverečních firma nabízí z hotových výrobků především to, co v běžných hobbymarketech či železářstvích není k dostání, 97 % prodeje představují zakázky šité na míru podle potřeb zákazníka.

::

Kaltmeyer je česká rodinná firma, která vznikla už v roce 1988. Provozuje zámečnictví a zabývá se projektováním a dodávkou mechanických a elektronických systémů kontroly vstupu - nabízí klíčové systémy, čipové systémy, samozamykací zámky, vstupní portály, domovní telefony. Elektronické systémy dnes přinášejí více než polovinu tržeb. Kaltmeyer vybavil klíči například IKEM, Řízení letového provozu, Magistrát hlavního města Prahy, Hotel Hilton či společnost Zentiva. Firma je držitelem certifikátu ISO 9001 a držitelem patentu a několika užitných vzorů. Společnost sponzoruje cyklistický oddíl Kovo Praha, jehož člen Daniel Babor získal v srpnu roku 2017 na dráze, po titulu mistra Evropy, i duhový dres mistra světa.

Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024