Už zase se bude zdražovat?!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 1.10.2019 | Potraviny, tabák

Určitě ani vám neunikla informace o tom, že se opět bude zdražovat. Ceny porostou u různorodého zboží. Především kuřáky jistě nepotěšila zpráva, že krabička cigaret vzroste o více jak desetikorunu, což rozhodně není málo. Není se čemu divit, že jsou občané rozhořčeni a stále více z nich přemýšlí nad tím, jestli by nebylo lepší kouření úplně vypustit.

Vyšlo by to levněji, ale…

Přestat kouřit by určitě vyšlo levněji, nežli sám sebe v této neřesti nadále podporovat. Jenže vzdát se kouření není jen tak, o čemž určitě ví své každý kuřák, který se tohoto zlozvyku minimálně jedenkrát snažil zbavit. Vyšlo by to levněji, ale na druhou stranu když si představíte, že přestat kouřit není vůbec jednoduché, nelze se divit, že to raději většina lidí vzdá a to ještě předtím, nežli se vůbec stihnou o něco pokusit.

Existuje řešení?

Pokud i vy patříte k lidem, které zpráva o zdražování cigaret pobouřila a zároveň patříte k lidem, kteří uvažují nad tím, jak se tohoto zlozvyku zbavit, ale nezbláznit se, pak právě pro vás máme řešení – elektronické cigarety. Určitě jste už o nich slyšeli, na trhu nejsou žádnou novinkou a za několik let, kdy jsou tady u nás k dostání, si stihly získat přízeň mnoha kuřáků napříč světem žen i mužů. Vzrůstající ceny klasických cigaret možná povedou k tomu, že bude o elektronické cigarety ještě větší zájem.

Pořídit je můžete už teď

Proč čekat na den, kdy skutečně dojde k reálnému zdražení, když na elektronickou cigaretu můžete přejít již nyní? Stačí se podívat na nabídku, kterou má pro vás připravenou internetový obchod e-cigo.cz, kde najdete spoustu elektronických cigaret, náplní a dalšího příslušenství. Nečekejte, až vás krabička klasických cigaret zruinuje a buďte raději o krok napřed.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667