Švýcarské designové zvlhčovače vzduchu Stylies přicházejí na český trh

Zadavatel: Lenka Maloňová | 1.10.2014 | Reality, bydlení
Zvlhčovač vzduchu Stylies Libra
Autor fotografie:

Brno (Pressweb) - Od poloviny září obohatily nabídku zvlhčovačů na českém trhu švýcarské designové výrobky značky Stylies. Záměrem známého výrobce je poskytnout zákazníkům nejen spolehlivý produkt ve všech cenových kategoriích, ale také originální a estetický doplněk interiéru. Zvlhčovače Stylies jsou velmi výkonné přístroje s jednoduchým ovládáním. Dokážou automaticky udržovat optimální vlhkost vzduchu v místnosti a pracují s hygienicky čistou vodou, kterou antibakteriálně ošetřují.

Se začátkem podzimu přichází topná sezóna, která s sebou přináší suchý vzduch v uzavřených místnostech. Přesušený vzduch vede nejen k zánětům dýchacích cest, ale také k vysušování pokožky, která pak ztrácí svoji pružnost a tvoří se na ní vrásky. Kromě toho má suchý vzduch negativní vliv na interiér, kde nejvíce trpí dřevěný nábytek a pokojové rostliny. Zvlhčování vzduchu ve vytápěných místnostech tak chrání zdraví a posiluje imunitu. Proto je doporučují lékaři i odborníci na alergie a astma z portálu ProAlergiky.cz.

Hlavní předností zvlhčovačů Stylies je automatické udržování optimální vlhkosti v místnosti v rozmezí 40–60 %. Není tedy třeba kupovat vlhkoměr a hlídat optimální hladinu. Díky vysokému výkonu se přístroje hodí téměř pro jakoukoliv místnost, protože ji nasytí vlhkem během krátké doby, a šetří tak náklady na energii. Model Stylies Hera navíc disponuje největší nádržkou na trhu, takže šetří i čas, protože do něj není třeba neustále dolévat vodu. 

Další důležitou vlastností je hygienická čistota vody, která je pro Stylies samozřejmostí. Zvlhčovače nabízejí antibakteriální ošetření vodních nádržek ještě předtím, než se voda přemění v mlžinu nebo se přirozeně odpaří. Tím je vyloučeno jakékoliv rozptylování škodlivých bakterií do vzduchu. Ultrazvukové modely jsou navíc standardně vybaveny odvápňovacím filtrem, který chrání zařízení i váš interiér před tvrdou vodou.

Modelovou řadu zvlhčovačů doplňuje designová čistička vzduchu Pegasus. Ta je určena zejména do kanceláří, ale svůj účel splní i v domácnosti. Výhodou čističky je HPPTM filtr s 99,97% účinností, který je omyvatelný, a šetří tak náklady na provoz. Více o zvlhčování vzduchu, jednotlivých modelech a správném postupu při výběru přístroje najdete na www.stylies.cz.

Švýcarská společnost Coplax patří k významným světovým výrobcům v oboru úpravy vzduchu. Její designové výrobky jsou známé pro svou kvalitu v Evropě, Asii i USA. Distribuci zboží v České republice a na Slovensku zajišťuje firma Cyril & Metoděj, s.r.o. 

Témata: zvlhčovač vzduchu, Stylies, designové výrobky, vlhkost vzduchu, alergie, astma, zdravý životní styl | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Lenka Maloňová

Maříkova 1
62100 Brno
Kontaktní osoba: Lenka Maloňová
Asistentka velkoobchodu
lenka.malonova@cm-trade.cz
+420 549 274 164
Cyril a Metoděj, s.r.o.
Maříkova 1
62100 Brno
Česká republika
lenka.malonova@cm-trade.cz
Tel: +420 549 274 164