Zdravé šťávy jsou moderním trendem! Naučte se dělat opravdu dobrou také vy

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 10.9.2021 | Služby

Čisté ovocné a zeleninové šťávy jsou zcela právem považovány za jeden z nejaktuálnějších trendů v oblasti zdravé výživy. Jejich výroba je velice rychlá, víceméně nenáročná, jen je občas potřeba umýt trochu více nádobí.

O to se ale mohou postarat domácí spotřebiče jako myčka, zatím co vy si budete bez jakýchkoliv obtíží užívat svoje čerstvě udělané nápoje. Dnes se podíváme na domácí elektro, které se vám hodí na výrobu dobrých domácích šťáv a také nastíníme, jak by taková šťáva měla být složena.

Elektronické lisy jsou výborné domácí elektro

Domácí elektro potřebné pro výrobu svojí vlastní domácí šťávy není problém sehnat kdekoliv, kde zakoupíte kompletní sortiment elektroniky do kuchyně. Správným místem může být například portál jako je elektro-star.cz, který vám nabídne ohromnou nabídku i v ohledu tohoto sortimentu.

Základní manuální lisy a odšťavňovače pro nenáročné je možné koupi už za pár stovek korun a do ceny kolem pětiset korun není problém sehnat vše potřebné pro manuální výrobu domácí ovocné, nebo zeleninové šťávy. Pokud ale chcete opravdu kvalitní, plně automatizované výrobní zařízení, tak vám přijdou vhod mechanické lisy, které pomalu a efektivně za studena vylisují ovoce do poslední kapky. Podobné domácí elektro stojí přibližně kolem dvou tisíc korun a nabídne výborné výsledky.

Jak na kvalitní ovocné a zeleninové šťávy?

Ovocné a zeleninové šťávy jsou víceméně ve sto procentech pouze výsledkem vaší vlastní fantazie. Můžete si hrát s různými kombinacemi barev a chutí, jak se vám jen zlíbí a málokdy máte šanci sáhnout vedle. V případě zeleninových šťáv jsou oblíbené kombinace špenátu, mrkve a občas dokonce i dobrého koření. Ovocné šťávy vám pak nabídnou mnohem volnější ruku. Zkuste ale vždy kombinovat ovoce jako například pomeranč či jablko jako základ spoustou šťávy s ovocem, které už nenabídne tolik tekutiny, jako mohou být maliny nebo borůvky.

 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667