Elektronické cigarety vám mohou zlepšit život i zdraví! U toho vás ale nepřestanou neustále bavit

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 9.9.2021 | Potraviny, tabák

Elektronické cigarety se ukázaly před mnoha lety jako trend, kterému se většina ortodoxních kuřáků neustále stranila. Jenže postupné vytlačování kuřáků ze společenských prostor nakonec došlo až k tomu, že se lidé postupně začali obracet k příjemnější volbě elektronické cigarety.

Ty jsou nejen, že mnohem příjemnější pro vás a okolí, ale dokonce je jejich používání zdravější, než tomu bylo u původního kouření klasické cigarety. Jejich dostupnost se navíc každým rokem zvýšila, protože vysokou poptávku kompenzují specializované online portály jako e-cigo.cz. Které vám nabídnou nejen cigarety jako takové, ale také všechny doplňky pro jejich užívání.

Kouření elektronické cigarety jako ochrana zdraví

Pochopitelně i na elektronické cigaretě najdete věci, které by spousta lidí dokázala označit za nezdravé a škodlivé. Ve své zásadě jde ale o to, že se v rámci návrhu elektronické cigarety dokázali vývojáři vyhnout největšímu „zlu“, které je u cigarety klasické.

U klasické cigarety se pálí tabák pomocí žáru. To má přirozeně mimo cíleného aerosolu také dopad v podobě vedlejších produktů pálení. Největším problémem je dehet, který tvoří ten nepříjemný zápach, chytá se na prsty, zuby, oblečení i vlasy. A přitom působí i ohromné procento zdravotních potíží. Ten u elektronické cigarety nenajdete, protože zde dochází k odpařování vodní emulze pomocí topného tělíska.

Levnější kouření, než tabákové výrobky

Nutno poznamenat, že vedle všech výhod ke zdraví, jsou elektronické cigarety také podstatně levnější. Zatím co klasické cigarety neustále kupujete v plné ceně, která se navíc neustále zvyšuje, tak je elektronická cigareta jednorázovou investicí. Do nich se poté dokupují pouze vonné náplně, které chcete používat a jednou za dlouhou dobu je třeba vyměnit unavenou baterii.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667