S čím vám dokáže pomoci správa nemovitostí? Odpadne vám spousta každodenních starostí!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 9.9.2021 | Reality, bydlení

Správa nemovitostí je službou, která je složená ze spousty menších dílčích služeb. Je univerzálním pomocníkem pro všechny, kteří pronajímají nemovitosti. Může se jednat přímo o majitele nemovitosti, developery či investory, popřípadě dokonce i bytová družstva jako taková.

Správa nemovitostí je přitom výborná v tom, že titulu univerzálního pomocníka vážně dokáže dostát. Důležitou funkcí je totiž fakt, že se může obsah balíčků přizpůsobit konkrétně každému jednomu klientovi přesně podle požadavků, což pochopitelně znamená i rozdílné náhledy na cenu služby. Ta je naopak odvíjena od očekávaného zisku z pronájmu a nikdy tak nepřijdete se správou nemovitostí do úzkých. Důležité jsou ale především starosti, které řeší za vás.

Kompletní hlídání pohybů financí a účetnictví

Tady se jedná o výhodu, kterou využívá především správa činžovních domů. Uhlídat si pravidelnost a výši plateb od jednoho či dvou nájemníků, není pro nikoho problém. Jenže problém přichází v moment, kdy musíte spravovat finance, dokumenty a platby celého činžovního domu. Rázem je toho hrozně moc a člověk se jednoduše zamotá do vlastních dokumentů.

Spojené se všemi těmito věcmi je také účetnictví jako takové, což bývá další problém. Období podávání daní a přiznávání všech příjmů je složité především z toho úhlu pohledu, že je hlídání kompletní agendy a účetnictví pro jedince složité. o nic z toho se díky profesionálním službám realitních kanceláří jako happyhouse-sprava.cz a jejich odborníků bát nemusíte.

Technický stav doslova na jedničku

Další součástí je fakt, že už nemusíte mít sebemenší strach o technický stav nemovitosti. Především u domů je potřeba hlídat neustále revize všech rozvodů inženýrských sítí a také bezpečnostních opatření. Součástí je pochopitelně také havarijní servis, který vám pomůže neustále hlídat nemovitost i v případě nečekaných poruch.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667