Správa nemovitostí vám poskytne netušenou finanční jistotu a klid v pronajímání nemovitostí!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 9.9.2021 | Reality, bydlení

Pronajímat nemovitosti přijde spoustě lidí jako dokonalý obchod s vysokým pohodlím. Problém je ale v tom, že ne vždycky probíhá vše podle plánu a pronájem nemovitosti se může dost jednoduše zvrhnout v něco nečekaného. S tím vám ale mohou pomoci profesionální realitní kanceláře jako happyhouse-sprava.cz a jejich služba správy nemovitostí.

Finanční jistota je v pronajímání nemovitostí vzácná

U pronajímání nemovitostí je finanční jistota víceméně takovým teoretickým termínem. Důvodem je fakt, že mnohdy dojde k problémům v moment, kdy potřebujete plošně obsadit nemovitosti poctivými klienty. Jakmile je nemovitost neobsazená, tak nejen že negeneruje výdělek, ale dokonce i chátrá, což není nic příjemného.

Problém s obsazeností je prvním z mnoha, který může v ohledu lidského faktoru správa nemovitostí řešit a fungovat pro něj jako naprostá prevence. U nemovitosti svěřené do rukou realitní kanceláře totiž svoje finance dostáváte za všech okolností. Pokud je tedy nemovitost obsazena jen z části, realitní kancelář vám i tak vyplácí smluvenou částku.

Konec strachu z nepoctivých klientů

Další věcí je potom neustálý strach z nových klientů. Jen malé procento nájemníků nakonec skončí jako dlouhodobí a poctiví nájemníci. Mnohem častější je krátký nájem plný problémů a rozhádaného konce.

Realitní kanceláře v rámci svých služeb nabízejí možnost pokročilé kontroly ubytovaných klientů. Díky tomu máte větší jistotu toho, že správa bytů dokáže zajistit ubytování jen důvěryhodných a poctivých osob. V rámci své praxe totiž mohou realitní kanceláře nahlédnout mnohem rychleji do celé řady registrů bonity a navíc mají k dispozici větší počet registrů, které zahrnují nejen dlužníky, ale také i přehled půjček a hypoték splácených podle smluvních podmínek.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667