Realitní trh v Praze je džungle, se kterou se vám vyplatí nechat si pomoci!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 9.9.2021 | Reality, bydlení

Realitní trh je ve všech oblastech dost složitý a plný velkých výzev a věcí, na které je potřeba si neustále dávat co největší pozor. V hlavním městě Praze to pak platí dvojnásob, protože je zde vysoká poptávka i nabídka v mnoha ohledech a otevírá tak prostor k nekonečnému konkurenčnímu boji.

Jít do prodeje a pronájmu nemovitosti na vlastní pěst bez zkušeností, je vždy vysoký risk a tento risk pochopitelně potenciál Prahy jako města a lokality zvyšuje. Naštěstí se můžete spolehnout na to, že realitní kancelář Praha nabízí v každé městské části a díky tomu nebudete v aktivitách sami, ale s pevným a schopným zastoupením.

Problémem číslo jedna jsou odhady cen nemovitosti

Tím největším problémem jsou především kvalitní odhady cen. Nezdá se to, ale s tím mají problémy taky profesionálové a proto fungují na základě kvalitních tabulek, specializovaného software a neustálého sledování stavu na trhu.

Není zas tak jednoduché zvolit správnou cenu, protože je zde rovnou celá řada podmínek, podle kterých se cena stanoví. Jednou z nich je například přímé umístění nemovitosti v závislosti k okolí. V Praze konkrétně se tak ceny výrazně liší městskými částmi a s tím jsou i spojené například blízké zastávky metra či jiných komunikací, škol a obchodů. Zkrátka stanovení ceny není žádná legrace ani pro profesionály a proto je lepší si nechat poradit.

Dobře udělaná nabídka znamená rychlou odpověď

Vedle stanovení ceny a jí podobných důležitých vlastností je pro vás ale stejně důležité také dobré vypracování a publikování nabídky. To je pro amatéra obtížné, ale pro profesionální kanceláře jako happyhouserentals.com se jedná o denní chleba. Kompletní zpracování nabídky, focení nemovitosti a publikace na dostatečně exponovaných místech tak není při spolupráci s realitní kanceláří žádným problémem.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667