Najděte ideální životní pojištění

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 10.9.2015 | Finance, ekonomika

Hradec Králové (Pressweb) - Na našem trhu se aktuálně můžete setkat s celou škálou zajímavých pojistných produktů. Jedním z nich je i životní pojištění a to je dostupné v několika atraktivních variacích. Sjednat si můžete kapitálové, investiční nebo rizikové životní pojištění. První dva typy se zpravidla uzavírají pro případ smrti i dožití a obsahují tedy také spořící složku. Rizikové životní pojištění je určeno pouze na krytí rizik a spoření tedy není jeho součástí.

Jestliže si vybíráte životní pojištění, stojíte před velkým rozhodnutím. Není to totiž pojistka, kterou byste mohli za pár let zrušit. Tedy zrušení je samozřejmě možné, ale nic na takové pojistné smlouvě nevyděláte, spíše budete tratit. Životní pojištění se zpravidla uzavírá až do důchodového věku, například tedy do 60 nebo 65 let.

Životní pojištění je pro každého

Jak tyto pojistky fungují? Během prvních let se vytváří jen minimální úspory a výrazně se tedy spoří až ke konci období. Jestliže se dožijete konce pojistné smlouvy, bude vám naspořená částka vyplacena a vy ji tedy můžete využít, jak budete zrovna potřebovat. Pro většinu seniorů je taková částka příjemným bonusem. Jestliže zemřete před koncem smlouvy, bude sjednaná pojistná částka vyplacena vašim blízkým osobám, které uvedete v pojistné smlouvě. To je hlavní důvod, který ke sjednání pojištění zpravidla vede. Pokud byste ho totiž měli využívat pouze na spoření, nevyplatilo by se vám to. Na trhu se nabízejí i výhodnější spořící produkty, obzvlášť s takto dlouhou výpovědní lhůtou.

Životní pojistka je produkt, do něhož by měl investici zvážit úplně každý. Pokud totiž máte rodinu, není jednodušší způsob, jak ji zajistit pro případ, že by se vám něco vážného stalo. Navíc součástí životního pojištění mohou být i různá připojištění, například na úraz. Jestliže se tedy zraníte, lze tuto pojistku čerpat i pro tento účel. Částka, která se měsíčně odvádí, je různá, závislá na tom, na kolik jste pojištěni. Užitečné informace na toto téma můžete najít také na webu zivotni-pojisteni-osob.cz.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
Obrázek uživatele PSHK
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Česká republika
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854