Studium MBA na zkoušku? Zjistíte, na co máte!

Studium MBA na zkoušku? Máte na to!
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 10.7.2017 | Kariéra, vzdělávání

Praha (Pressweb) - I když víte, že studium MBA bude pro vaši kariéru výhodou, je to velká investice, proto chcete mít jistotu, že to zvládnete.Co když je studium tak náročné, že budete zanedbávat své pracovní povinnosti? Máte už rodinu? Co když tonepůjde skloubit a vy budete muset studium předčasně ukončit? Takové otázky jsou zcela na místě. Proto existuje možnost studia MBA na zkoušku. European School of Business & Management, která studium MBA v České republice zajišťuje, nabízí budoucím studentům příležitost si vše vyzkoušet.

Studium MBA na zkoušku je férové

Studium MBA na zkoušku znamená, že se zúčastníte regulérně jednoměsíčního studia. Absolvujete dva až tři moduly základního bloku. Po této lhůtě se rozhodnete, zda budete pokračovat dál, nebo studium ukončíte. Můžete absolvovat buď dva vzdělávací moduly základního bloku - Management a Strategický management. Anebo Studium MBA na zkoušku ve variantě tři moduly - Finanční řízení, Marketing a Public relations.Studenti oceňují, že jde o férovou nabídku, která dobře zhodnotí vaše šance. V případě, že studium MBA na zkoušku dopadlo dle vašeho očekávání a víte, že jej zvládnete, můžete ve studiu pokračovat. Absolvované moduly se vám započítají do celkového studia MBA.

Po absolvování studia MBA na zkoušku dostanete certifikát

Studium MBA na zkoušku neznamená, že musíte začít hned pokračovat v běžném studiu. Po absolvování dvou, případně tří modulů obdržíte certifikát, který vaši účast potvrdí, a pokračovat můžete kdykoliv podle vašich možností. Za studium MBA na zkoušku zaplatíte jednorázový poplatek, který zahrnuje účast na prezenčních seminářích, občerstvení, přístup do intranetu se studijními materiály a platformou pro konzultaci s lektory, individuální setkávání s lektory na konzultacích, služby studijního oddělení a vyhotovení certifikátu.

 

Témata: MBA studium, studium MBA, Studium MBA na zkoušku, titul MBA, MBA | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300