Obkladová a podlahová technika Schönox

Zadavatel: Magieprirody.cz | 10.7.2015 | Stavebnictví

Praha (Pressweb) - Snažíte se najít metody, díky kterým bude práce rychlejší, snazší a úspornější? Základním způsobem, jak se dá docílit zmíněných efektů, je používání kvalitních a spolehlivých výrobků pro obkladovou a podlahovou techniku Schönox. Chemie Schönox je synonymem inovací, úspor a kvality, a díky ní proto můžete jednoduše vyřešit každou situaci na stavbách či renovacích.

Od počátku roku 2015 jsou Schönox a Synteko součástí nadnárodního koncernu SIKA AG a co se týče České republiky, Schönox spadá pod SIKA CZ s.r.o.. Již zmíněná SIKA AG odkoupila tyto značky od Akzo Nobel.

Značky Schönox a Synteko nabízejí tyto produkty

  • Lepidla
  • Spárovací hmoty
  • Podlahové a stěnové vyrovnávací stěrky
  • Rychle tuhnoucí speciální potěry
  • Malty na opravy a montážní cementy
  • Penetrace
  • Izolační systémy (například izolace kročejového hluku)
  • Oleje a laky na parkety

Veškeré produkty značky Schönox jsou známé svojí skvělou zpracovatelností, touto vlastností se nejvíce proslavily lepidla a samonivelační stěrky Schönox. Materiály jsou v drtivé většině případů jednosložkové, disponují dostatečně dlouhou dobou zpracovatelnosti a mají praktickou konzistenci, díky které je aplikace jednodušší. Na závěr je také třeba zmínit další výhodu, která ne vždy bývá u těchto produktů samozřejmostí – výrobky Schönox vždy pracují tak jak mají. Za tuto nadstandardní kvalitu přitom nemusíte platit závratné sumy, produkty vynikají poměrem cena/výkon.

Produkty můžete naleznout v dělení na tři základní kategorie, mezi něž patří Obkladová technika, Podlahová technika a Dřevostavby. Veškeré tyto produkty jsou vždy navrženy tak, aby práce s předměty byla co nejsnazší a nejpohodlnější i aby produkty Schönox napomohly k vyřešení mnoha nejrůznějších problémů.

Technicko-poradenský servis

Společnost Schönox pečuje o své klienty nejen tím, že jim nabízí jen ty nejkvalitnější produkty za přívětivé ceny, ale také tím, že je zákazníkům k dispozici taktéž technicko-poradenský servis. Obchodně techničtí zástupci v každém regionu i vyškolení pracovníci nabízejí zákazníkům nadstandardní servis vedoucí k nápomoci realizace jejich přání.

Orientace na trhu se speciálními stavebními materiály může být někdy dosti matoucí, a právě proto jsme tu také my, MARCONS International s.r.o. neboli Chytré stavební materiály. S naší pomocí se na trhu chytrých stavebních materiálů neztratíte a vždy Vám pomůžeme vybrat ty nejvhodnější produkty právě pro Vaši stavbu a to nejen z nabídky značky Schönox, ale také ze široké škály dalších značek stavební chemie.

Společnost Sika AG

Sika AG je společnost s působištěm po celém světě, která se zabírá obory speciálních chemikálií s důrazem na inovace a výrobu systémů pro lepení, těsnění, tlumení, zesilování a ochranu ve stavebnictví či v automobilovém průmyslu. Společnost Sika AG působí v 84 zemích světa, ve kterých má rozmístěno přes 160 výrobních závodů, kde celkově zaměstnává přes 16 000 zaměstnanců. Vysoké postavení společnosti na trhu deklarují také roční tržby pohybující se kolem 5,14 miliard Švýcarských franků.

Technika pro profesionály Synteko

Synteko je tradiční švédská značka přípravků pro finální povrchové úpravy, údržbu a opravy dřevěných podlah. Mezi typické produkty Synteko tedy patří například podlahové laky, oleje a podobné produkty. Výrobky nesoucí označené touto značkou jsou synonymem snadného používání, vysoké efektivity i přírodního vzhledu dřevěných podlah.

Obrázky:
PřílohaVelikost
Image icon 02.jpg78.3 KB
Image icon 03.jpg25.95 KB
Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Obrázek uživatele Magieprirody.cz
Česká republika
marcol@email.cz
Tel: +420 728 463 712