Europal Tůmovka - spolehlivý partner pro prodej a výkup palet

Europal Tůmovka
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 10.6.2019 | Potraviny, tabák

Praha (Pressweb) - Hledáte partnera pro dodávku nových palet, které splňují české i mezinárodní normy? Máte zájem o standardní palety, europalety či atypické palety? Obraťte se na firmu Europal Tůmovka z Kojetic u Prahy.  Je to významný dodavatel palet pro Prahu a Střední Čechy. Přepravní podložky, které kolují po celé Evropě, vyrábí i vykupuje. Jejich výroba podléhá přísným pravidlům, protože jde o výrobek, který se opakovaně používá a musí odolat i nešetrnému zacházení. Základní nosnost je 1500 kilogramů, pokud je zboží rovnoměrně rozložené po celé ploše. Je možné uložit až tři palety na sebe, nosnost spodní musí být až 4000 kilogramů.

Europal Tůmovka nabízí do 50 km odvoz palet zdarma

Prodej a výkup palet spolu souvisí, protože jsou firmy, které sice obdrží zboží na paletách, ale k expedici je nepotřebují a rády by se jich zbavily. Europal Tůmovka proto zároveň palety vykupuje. Pokud jich máte větší množství, tedy minimálně 300 kusů, firma si pro ně sama přijede. A do 50 km je odvoz zdarma. Pro firmy je to výhodné protože nadbytečné palety se jim hromadí na dvoře nebo ve skladu a zabírají jim místo. Dřevěné palety jsou sice odolné, ale ve venkovním prostředí na dešti a slunci postupně chátrají. Je škoda je nechat shnít, když je možné je prodat.

Vykupovaná paleta nesmí být poškozená

Europal Tůmovka vyrábí zejména standardní palety, které mají přesně dané rozměry, počet i kvalitu spojovacího materiálu. Paleta se skládá z 11 přířezů a svlaků a 9 špalíků. Dřevo může být z listnatých i jehličnatých stromů, špalíky mohou být i z dřevotřísky. Dřevěný materiál nesmí být napaden hnilobou či plísní, může mít maximálně 22 procent vlhkosti. Prodej a výkup palet musí dodržovat podobné parametry. Použitá paleta může mít tmavou barvu, ale musí být pevná a bez známek vážnějšího poškození. Vyřazují se palety s prasklými přířezy či svlaky, s vyštíplými špalíky nebo obnaženými hřebíky. 

 

Témata: Europal Tůmovka, palety, Prodej a výkup palet, dřevěné palety, paleta | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300