Quadrille si vybrala TiVo Cubiware za partnera pro řešení Push VOD

Zadavatel: Marketwired, LP. | 9.6.2016 | Média, marketing

SAN JOSE, CA—(Marketwired / Pressweb – 8. června 2016) – Cubiware, dceřiná společnost TiVo Inc. se sídlem v polské Varšavě (NASDAQ:TIVO), dnes oznámila další expanzi v celé Evropě, na Středním východě a v Africe v podobě rozšířeného partnerství s francouzskou společností Quadrille, která se zaměřuje na software a služby pro digitální televizi. V důsledku tohoto partnerství budou obslužné aplikace (middleware) společnosti Cubiware plně začleněny do produktů společnosti Quadrille v oblasti Push VOD (video na vyžádání s předvolenou množinou aktualizovaných možností), které se tak dostanou do široké řady cenově efektivních set top boxových platforem cílených na přední provozovatele placené televize na rozvíjejících se trzích.

Řešení Push VOD společnosti Quadrille umožňuje zasílání a ukládání úplných katalogů videopořadů na set top boxu, ke kterým je pak snadný přístup s využitím obslužných aplikací Cubiware. Takto získají snadný přístup k obsahu ve vysoké kvalitě bez narušení provozu i uživatelé, kteří nemají širokopásmové připojení.

CubiTV nabízí výrazně intuitivní uživatelské rozhraní, které usnadňuje ovládání pokročilých funkcí. Dále zahrnuje revoluční zpracování grafiky, díky kterému jsou navigační nabídky a pokyny rychlé a elegantní, s animacemi, přechody a doplňkovými efekty ve vysoké kvalitě. Set top boxové verze CubiTV, určené pro procesory digitální televize a internetové televize s nízkou spotřebou a malými nároky na prostor od všech významných výrobců polovodičů, lze využívat jak na moderních, tak starších zařízeních, čímž se minimalizuje potřeba měnit hardware.

„Od roku 2012 byla společnost Quadrille významným partnerem Cubiware. Využívá naše obslužné aplikace k expanzi po celé Evropě, Africe a na Středním východě,“ říká Jakub Gorski, spoluzakladatel Cubiware. „Tato spolupráce umožňuje televizním operátorům zavádět inovativní nabídku pořadů na vyžádání i v oblastech s nízkým výskytem širokopásmového připojení.“

„Naše partnerství s Cubiware náš podnik změnilo,“ uvádí Xavier Battas, generální ředitel Quadrille. „Integrovaná technologie CubiTV Push VOD umožňuje provozovat poskytování videa z aktualizované stahované nabídky pořadů při úsporách v nákladech na přenos a nabízí lákavé možnosti pro všechny typy uživatelů.“

O Quadrille
Quadrille je francouzská společnost věnující se od roku 1998 pokročilé technice se zaměřením na software a služby pro digitální televizi. Quadrille zahájila svoji činnost poskytováním odborných služeb renomovaným televizním operátorům, telekomunikačním společnostem a výrobcům set top boxů ve Francii. Od roku 2008 Quadrille navrhuje a aktivně prosazuje QuadriFast™, portfolio robustních řešení pro dodávání různých druhů obsahu. QuadriFast™ využívá technologii Push (přenos iniciovaný serverem), kterou má Quadrille plně patentovanou, k bezpečnému dodávání obsahu přes nejrůznější druhy datových sítí: DTH, DTT, kabel, ISDB, xDSL. Se sídlem v Paříži prosazuje Quadrille své řešení Push VOD QuadriFast™ přímým obchodováním u všech televizních operátorů po celém světě. QuadriFast™ již ve své celostátní síti maloobchodních poboček využívá Française des Jeux (francouzský provozovatel loterií) a také si jej vybrala TDF jako součást zkušebního poskytování VOD (videa na vyžádání) přes síť DTT. Díky tomuto nasazení je QuadriFast™ ve Francii nejrozšířenějším řešením. V roce 2012 ocenil OSEO, státní orgán pro podporu rozvoje francouzských malých a středně velkých podniků, společnost Quadrille titulem inovativní společnost za její řešení Push VOD a zpětného sledování televize QuadriFast.

O CubiwareCubiware, pobočka, kterou stoprocentně vlastní TiVo Inc. (NASDAQ: TIVO) je inovativní poskytovatel softwaru pro zařízení a systémy digitální televize.
 Řešení CubiTV od Cubiware je flexibilní obslužná aplikace, která umožňuje provozovatelům kabelových, satelitních a pozemních televizí i telekomunikačních služeb zavádět pokročilé televizní služby do síťových služeb. Podpora různých internetových standardů a vysoká přizpůsobitelnost umožňují rychlé a cenově efektivní nasazení. Softwarová vývojová sada CubiSDK umožňuje budování zákaznického softwaru pro zařízení k přehrávání videa, například set top boxy (STB) pro televizi přes internet (IPTV), přijímače DVB a digitální videorekordéry. CubiSDK zahrnuje četné zásuvné moduly a knihovny, které lze využít k přidání hodnoty tam, kde se IPTV nebo DVB/IP od Cubiware již využívá, i k urychlení vývoje nových výrobků digitální televize. Další informace najdete nawww.cubiware.com nebo si o ně napište e-mailem na info@cubiware.com.

O TiVo Inc.
TiVo Inc. (NASDAQ: TIVO) je předním poskytovatelem televizních služeb příští generace. Celosvětové ústředí společnosti se nachází v kalifornském San Jose a pobočky v New Yorku, Durhamu (Severní Karolína) a polské Varšavě. Inovativní cloudová řešení softwaru poskytovaného jak služba (SaaS) umožňují spotřebitelům sledovat obsah na větším počtu obrazovek doma i mimo domov. Řešení TiVo vše v jednom umožňuje zorientovat se v „obsahovém chaosu“ díky dokonalému spojení živých televizních přenosů s nahranými pořady, obsahem na vyžádání a volně šiřitelnými pořady do jednoho intuitivního uživatelského rozhraní s jednoduchým univerzálním vyhledáváním, zjišťováním, sledováním a nahráváním na různých zařízeních, které tak přináší nepřekonatelný divácký zážitek. Výrobky a služby TiVo jsou dostupné v maloobchodě nebo prostřednictvím stále většího počtu provozovatelů placené televize po celém světě. Mnohé dceřiné společnosti TiVo poskytují širšímu televiznímu odvětví a výrobcům spotřební elektroniky set top boxy, cloudové funkce objevování a doporučování videí, interaktivní reklamní řešení a služby diváckých průzkumů a měření sledovanosti. Další informace na: www.TiVo.com.

Výhledová prohlášení

Tato tisková zpráva obsahuje výhledová prohlášení ve smyslu novely zákona o vedení sporů při obchodování s cennými papíry z roku 1995. Tato prohlášení se kromě jiného vztahují k budoucí integraci řešení obslužných aplikací společnosti Cubiware v technologii Push VOD společnosti Quadrille. Výhledová prohlášení lze obecně poznat na základě používání výhledové terminologie, například slov jako„budoucí“, „domnívat se“, „očekávat“, „možná“, „bude“, „zamýšlet“, „odhadovat“, „pokračovat“ a podobných výrazů v kladném či záporném tvaru. Taková prohlášení zahrnují rizika a nejistoty, které mohou znamenat, že skutečné výsledky se budou zásadně lišit od výsledků vyjádřených nebo naznačených ve výhledových prohlášeních. Mezi faktory, které mohou způsobit zásadní rozdíly ve skutečných výsledcích, patří prodlevy ve vývoji, konkurenční nabídky služeb a nedostatečné přijetí na trhu, jakož i další možné faktory uvedené v sekci „Rizikové faktory“ ve veřejných zprávách evidovaných u Komise pro cenné papíry (SEC), včetně výroční zprávy společnosti na formuláři 10-K za fiskální rok končící 31. ledna 2016 a průběžných zpráv na formuláři 8-K. Společnost varuje před příliš velkým spoléháním na výhledová prohlášení, která odrážejí pouze analýzu stavu a vyjadřují pouze stav k jejich datu. TiVo se zříká jakýchkoliv závazků tato výhledová prohlášení aktualizovat.

KONTAKTNÍ ÚDAJE

 Kontakt pro média:

TiVo Inc.
Steve Wymer
408-519-9100
swymer@tivo.com

Region: Svět

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Marketwired, LP.

13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Kontaktní osoba: Marketwired Client Services
cs@marketwired.com
About MarketwiredMarketwired advances the way the world communicates. Serving more than 11,000 clients worldwide through 20 offices on four continents, Marketwired is a dominant distributor of company news releases and other communications. Marketwired electronically delivers global news and... vice ›
Marketwired
13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Spojené státy
cs@marketwired.com