Železný program je úspěšný, nastupuje uzlové pletivo

Zadavatel: UNIPEX CZ s.r.o. | 10.6.2014 | Zemědělství, ekologie
Uzlové pletivo
Autor fotografie:

České Budějovice (Pressweb) - Kamír & Co., provozovatel internetového obchodu s chovatelskými a jezdeckými potřebami Vše pro farmu, disponuje vlastní výrobní linkou pro výrobu železného zboží. I sortiment železných výrobků se neustále rozšiřuje, například o uzlová pletiva.

Obchod začal zejména jako prodejní kanál pro elektrické ohradníky a příslušenství a rozrostl se do rozměrů jednoho z největších e-shopů v České republice. K chovatelským potřebám přibyla nabídka jezdeckých potřeb. Následovalo rozšíření vlastní výroby o pozinkové ohradní panely.

Po zjištění, jaký úspěch má výroba ohradních panelů, došlo také k rozšiřování sortimentu o uzlová pletiva. Uzlové pletivo se jeví jako výtečný pomocník při všech zemědělských a chovatelských činnostech. Je možné jej použít jako ohradu pro chov ovcí nebo drůbeže, ale najde využití také v lesnictví, pro ohrazení ploch, které má chránit proti divoké zvěři. A koneckonců zvládá svou úlohu jako oplocení proti nenechavým lidem...

Výhodou uzlového pletiva je relativně nízká cena při dlouhé životnosti. Dalším kladem je skutečnost, že uzlové pletivo je pružné a dokáže kopírovat i zvlněný terén. Snadno se také instaluje, stačí jej přibít skobičkami ke kůlu. Přemístění ohrady z uzlového pletiva je také snadné, pletivo se jednoduše sroluje a přemístí. 

Není divu, že prodeje uzlového pletiva v e-shopu Vše pro farmu stále rostou. 

Témata: uzlová pletiva, ohradní panely, chov skotu

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

UNIPEX CZ s.r.o.

Rudolfovská 88
370 01 České Budějovice
UNIPEX CZ s.r.o.
Rudolfovská 88
370 01 České Budějovice
Česká republika