Hledáte lepší práci? Dnes to již není žádný problém

Zadavatel: SeoExtra.cz | 9.5.2018 | Kariéra, vzdělávání

Praha (Pressweb) - Dnešní doba je typická nízkou nezaměstnaností a dostupnou nabídkou pracovních míst. Přesto však někteří lidé, zejména v některých regionech mohou mít problém sehnat zajímavou a dobře placenou práci. V takových případech je nejlepším řešením, obrátit se na některý z pracovních portálů, které se specializují na nabízení pracovních míst uchazečům a zprostředkováním nových zaměstnanců pro firmy.

Hledám práci. Zn. služební auto a notebook podmínkou.

Jedním z populárních pracovních webů je portál Práce od nás. Jeho výhodou je možnost vyhledávat nabídky zaměstnání podle pracovních pozic, ale také podle benefitů, které firmy svým zaměstnancům nabízejí. Pokud hledáte například zaměstnání v Jihlavě, kde byste dostali služební telefon, stravenky a sick  days, stačí jen vše zaškrtnout v přehledném vyhledávacím formuláři a systém již vše ostatní udělá za vás.

Pokud jste firma, která shání nové zaměstnance a nabízí nějaký zajímavý benefit, například podnikovou školku, home office, nebo náborový příspěvek, zde můžete nechat svou nabídku vyniknout a rychle sehnat zaměstnance podle vašich požadavků.

Založte si osobní profil a nechte zaměstnavatele, ať vás sami osloví

Jako uchazeči o zaměstnání si zde také můžete založit profil, ve kterém popíšete své přednosti a dovednosti. Poté již můžete jen odpovídat na nabídky zaměstnavatelů, kteří hledají pracovníka vašich kvalit, a které zaujal váš profil.

O peníze jde až v první řadě

Velkou výhodou pracovního portálu www.praceodnas.cz je jeho cena. Je totiž zcela zdarma. Za vyhledávání zaměstnání ani za umístění osobního profilu nemusíte vůbec nic platit. Pokud jste bez práce a hledáte uplatnění, nebo pokud nejste spokojeni ve své současné práci, neváhejte a zkuste si najít lepší zaměstnání, do kterého se budete každý den těšit a které vás bude po všech stránkách uspokojovat.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Obrázek uživatele SeoExtra.cz
Česká republika
marcol@email.cz
Tel: +420 728 463 712