Řiďte i Vy své vztahy se zákazníky na profesionální úrovni díky CRM

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 10.5.2017 | Finance, ekonomika

Pro každou firmu bývá jednou z priorit její vztah s klienty. Vzhledem k tomu, že management firmy pracuje na tom, aby došlo k maximálnímu zefektivnění jednotlivých procesů, rozhodli jsme se Vám v tomto článku představit systém CRM Dynamics 365. Někteří se s ním již setkali a pro některé je to zcela něco nového.

Co to tedy CRM Dynamics 365 je?

Když se na tento systém podíváme laickým okem, dá se říci, že jde o jakousi databázi, jejímž cílem je shromáždit efektivně a přehledně všechny kontakty a informace o jednotlivých zákaznících. Na základě toho, se může firma zaměřit na jednotlivé zákazníky či klienty, a snadno pak porozumět potřebám každého z nich a tím úspěšně podporovat vzájemnou komunikaci s cílem uspokojit potřeby klienta.

Samotný systém CRM se na trhu pohybuje již delší domu. Nicméně se můžeme setkat s jeho neustále upgradovanými verzemi, které se posunují kupředu. Mezi takové průkopníky patří i firma Innone, která se mimo jiné specializuje právě na oblast řízení vztahů. A co Vám může nabídnout tak zvláštního oproti jiným zprostředkovatelům? Je to CRM na míru Vaší firmě.

Proč CRM na míru?

Je hned několik důvodů, proč se uchýlit právě k této možnosti. Získáte centrální databázi, ve které se nebudou nacházet duplicity. Díky tomu zajistíte efektivní řízení celého Vašeho obchodního teamu, neboť budou mít k dispozici 360 stupňový pohled na celkové klientské informace. Zároveň se k informacím dostanou nejen online, když budou připojeni na internetu, ale i offline, což mnoho lidí považuje za obrovskou výhodu.

Filozofie CRM Dynamics 365

Identifikace, získání, uspokojení potřeb a následné udržení klienta. To jsou hlavní vize a cíle. A to vše jde ruku v ruce s ekonomickými výsledky, které se samozřejmě zlepšují a zvyšují. A o to jde. 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Petra Hrbková
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 737 393 667
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667