Zjistěte i Vy, jaké výhody má CRM MS Dynamics

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 10.4.2017 | Telekomunikace, IT

Ti, kteří se v tomto odvětví neorientují, CRM MS Dynamics je řešení od společnosti Microsoft, které zajišťuje profesionální řízení vztahů s klienty. Cílem je zvýšit na maximum produktivitu prodejů a celkovou efektivnost marketingu dané společnosti. Nebojte se inovací, které Vám přinesou užitek.

Jak to funguje?

Je potřeba navázat kontakt s prověřeným poskytovatelem, který zjistí veškeré Vaše požadavky a připomínky, které na poskytovanou službu máte. Připraví celý koncept a po oboustranném schválení zajistí bezproblémovou implementaci ve Vaší firmě. Samozřejmosti by měla být i konzultace ohledně licencí podle individuálních potřeb. A na závěr Vám nasadí CRM na platformě Dynamics CRM.

Buďte ještě blíže Vašim zákazníkům

CRM MS Dynamics Vám zajistí efektivní prodej díky funkcionalitám, mezi které patří například řízení příležitostí a obchodního týmu, contact management, definice cílů.  Budete moci shromažďovat veškeré detailní informace o Vašich zákaznících a díky tomu jim poskytovat maximální péči. Samozřejmostí je i integrace sociálních sítí do Vašeho řešení CRM. A v neposlední řadě se myslí na marketing společnosti, kdy budete mít k dispozici správu veškerých Vašich kampaní, řízení Vašich marketingových zdrojů a to rozhodně není všechno.

Mezi přední poskytovatele patří Innone, jehož tým je tvořen kreativními vývojáři a zkušenými konzultanty, kteří Vám pomůžou zrealizovat implementaci CRM MS Dynamics i ve Vaší firmě nebo organizaci. Jejich cílem je zvýšit výkon společnosti, nastolit inovace, které přinesou skutečné výsledky a propojit obchod a marketing s oblastí IT. Pokud se potřebujete přesvědčit, zda právě toto řešení je to pravé pro Vaši společnost, vyzkoušejte si demo verzi, abyste viděli, jak CRM MS Dynamics od Microsoftu funguje. 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667