Sbohem gauči!

Pohodlnou postel s kvalitním roštem a zdravotní matrací
Zadavatel: GIT.cz | 10.4.2015 | Reality, bydlení

Rosty.cz - chřipka a postel

Praha (Pressweb) - Nedávno jsem stonala, přepadla mě chřipka. Urputná rýma, dávivý kašel, vysoká horečka a bolest hlavy mi znemožňovaly usnout. A také abych nenakazila zbytek rodiny (partnera a dceru, která odmítá spát ve svém pokojíčku a spí zásadně s námi v manželské posteli), přesunula jsem se na pár dní na gauč do obýváku. Stejně jsem nemohla v noci spát, tak se budu aspoň dívat na televizi. Už po dvou dnech mi bylo jasné, proč je tak důležité vybrat si dobrou postel, kvalitní postelový rošt a matraci. Chřipka nejen že nepolevila, ale přidala se bolest zad a celého těla. Byla jsem rozlámaná jako princezna na hrášku z pohádky. Kéž bych však spala pouze na hrášku… Jenže já spala na gauči. Bolel mě celý člověk a další dva týdny jsem se nemohla skoro hnout. I když už nemoc ustoupila, bolavá záda a blok za krkem mi ji ještě dlouho připomínaly. Jak já se těšila do své postele, na pořádnou matraci, až se konečně pohodlně vyspím!

Teď stoná naše čtyřletá dcera (opatření spočívající v mém odsunu zjevně nezafungovalo). Uvelebila se v obýváku na gauči. Nechala si přinést polštář a peřinku, aby byla v naší blízkosti (a v blízkosti pohádek v televizi, ovšem). Jaký však byl můj údiv, když se po chvíli (a v následujících dnech ještě několikrát) sama sebrala a přesunula do pokojíčku, do své postýlky (tedy spíš postele, dětskou postýlku jsme vyměnili rovnou za velkou postel s úložným prostorem, s postelovým roštem a zdravotní matrací, aby se jí dobře spalo, její záda se správně vyvíjela a bylo kam přes den ukládat peřiny). Do postele, ve které jinak odmítá spát… Že by i ona už poznala, jak důležitá je pro dobrý spánek (a tím i léčbu) kvalitní postel? Kdo ví. Jedno je však jisté, není nad pohodlnou postel s kvalitním roštem a zdravotní matrací. Na gauči už nikdy spát nebudu! 

Témata: Rošty do postele, Lamelové rošty, Motorové rošty, postele, Postele s úložným prostorem, Rozkládací postele, matrace, Zdravotní matrace, Matrace 120x200, Matrace 140x200 | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Global Internet Technology s.r.o. - GIT.cz
Žirovnická 1/2389
106 00 Praha 10 - Záběhlice
Česká republika
info@git.cz
Tel: +420 607 724 498