Nová služba - společná montáž a revize plynových spotřebičů

Nová služba - společná montáž a revize
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 10.3.2021 | Služby

Praha (Pressweb) - Jaká je rada, abyste v zimě nepřišli o topení a vaření? Jednoduchá. Starejte se více o své plynové spotřebiče. Když fungují, ani je nevnímáte, myslíte si, že je vše samozřejmé. Ale i spolehlivá značka může jednou selhat a buďte si jisti, že to bude v nejméně vhodnou dobu. To znamená, že když máte plynový kotel, přestane fungovat právě v době, kdy je největší zima. Jak máte postupovat, se dozvíte už při prvním uvedení přístroje do provozu. Některé firmy už provádějí najednou montáž a revize plynových spotřebičů a během nich se dozvíte vše potřebné.  

Montáž a revize plynových spotřebičů dohromady – ušetříte jednu návštěvu

Pokud takovou službu firma nabízí, určitě ji využijte. Není to tak samozřejmé. Dříve vám firma nainstalovala plynový spotřebič a vy jste se museli postarat o to, aby někdo provedl tzv. vstupní revizi. Společná montáž a revize plynových spotřebičů je výhodná, ušetříte čas i návštěvu techniků. Jak se dnes s oblibou říká – jsou to dva v jednom. Vždy je lepší, když vám revizi provede technik, který současně zařízení instaloval. Bude se snažit, aby vše bylo perfektní. Tuto novou službu, tedy montáž a revize plynových spotřebičů nabízí například firma Plynoservis Praha.

Každý rok nechte plynový spotřebič zkontrolovat

Pokud už plynový spotřebič vlastníte, je dobré si připomenout termíny, kdy by měl zařízení prohlédnout odborník. Ideální je, když vám technik spotřebič zkontroluje každý rok. Současně ho vyčistí a sami uvidíte, kolik nečistot se za rok nashromáždilo. A každé tři roky by měla být revize.  Při ní se také zjišťuje, zda někde neuniká plyn ve spojích a na přívodním vedení. To je velmi důležité, protože havárie způsobené unikajícím plynem jsou někdy tragické. Takže rekapitulace: společná montáž a revize plynových spotřebičů, pak každý rok kontrola a každé tři roky revize. A budete mít po starostech.

 

Témata: montáž a revize plynového zařízení, karma, revize a montáž plynového kotle | Region: Středočeský kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300