Náušnice z chirurgické oceli

Zadavatel: Magieprirody.cz | 10.3.2019 | Média, marketing

Praha (Pressweb) Vhodně zvolené náušnice pomohou dámě zvýraznit tvar obličeje, zakrýt případné nedostatky, a navíc rozzáří celý outfit. Pokud však nechcete investovat do finančně nákladných materiálů, kterými jsou zlato a stříbro, ale zároveň se chcete těšit z odolných a kvalitních vlastností, zkuste svou pozornost zaměřit na náušnice z chirurgické oceli.

Prvotřídní vlastnosti chirurgické oceli

Tento materiál se chlubí především svou tvrdostí, která zajistí dlouhověkost šperku. Náušnice při běžném nošení nepodlehnou korozi a budou vám dělat radost velmi dlouho. Na pohled se jedná o povrch velmi lesklý, až zaměnitelný se stříbrem. Náušnice z chirurgické oceli rozzáří obličej a přitáhnou pozornost k vašim očím.

Různé tvary a možnosti zapínání

Nezáleží na tom, jestli zvolíte minimalistické a jednoduché tvary, nebo složité prvky doplněné o zirkony či krystaly Swarovski. Možností je spousta a fantazii se meze nekladou. Na začátku budete stát před rozhodnutím, jaký typ zapínání u náušnic z chirurgické oceli zvolit. Rozhodující je především tvar obličeje, který správně zvolené zapínání doladí. Řeč je například o náušnicích s puzetkou, visacích, peckách, kruhových a mnoha dalších.

Luxusní dekor

Třpytivé krystaly můžete volit od největších variant, které jsou přímo zavěšeny na háček nebo náušnici z chirurgické oceli, která je zdobena jen několika drobnými kameny. Ty dodají šperku lesk, proto budete ve dne příjemně ozdobena a navečer zazáříte.

Šperky pro každého

Náušnice z chirurgické oceli jsou vhodné pro každou dámu různé věkové skupiny. Pro nejmenší v nabídce naleznete roztomilé tvary a střední nebo starší věková skupina už může vybírat z decentnějšího zpracování a zdobení. Tato forma se hodí buď na běžné nošení, nebo pro výjimečné situace, jako je ples nebo večírek. Díky přívětivé ceně lze zakoupit i více kusů a denně se chlubit jiným šperkem.

 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Obrázek uživatele Magieprirody.cz
Česká republika
marcol@email.cz
Tel: +420 728 463 712