Lyžařská sezona ještě neskončila

Lyžování Rakousko
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 10.3.2016 | Cestování, gastronomie

Praha (Pressweb) - Už jste pomalu začali hledat místo, kam dobře uložíte svou lyžařskou výbavu a hledáte zábavu na teplejší období? Bez ohledu na vrtošivou zimu v našich zimních střediscích zima stále pokračuje a ještě drahný čas pokračovat bude. Nestálá zima u nás totiž vůbec neznamená, že lyžovat se nedá. Existuje mnoho míst, kam se můžete vydat za parádní lyžovačkou, kde si můžete objednat pobyt a nebudete muset s obavami prohlížet dlouhodobé předpovědi meteorologů, ani počítat s finančními ztrátami ze storno poplatků.

Lyžování v Alpách je sázkou nejen na jistotu sněhu, ale zároveň i sázkou na dokonalé služby, nádherné prostředí a ceny srovnatelné s našimi lyžařskými středisky. Lyžovačka v Alpách je vrcholným lyžařským zážitkem, který si můžete naplno užívat i ve chvílích, kdy se po českých sjezdovkách už dávno rozlévají záplavy pampelišek.

Perlou alpského lyžování v Rakousku je oblast Kitzbühelských Alp. Najdete ji na hranici regionů Salcburska a Tyrolska a do tohoto srdce Alp dojedete pohodlně pohodlně po dálnici. Bezkonkurenční lyžařské středisko vznikli spojením menších středisek v Kitzbühelu, Kirchbergu, Aschau, Aurachu a střediska Pass Thurn.

Najdete tu desítky kilometrů dokonale upravených sjezdovek, od těch nejjednodušších pro začátečníky až po ty nejnáročnější, na kterých se jezdí závody světového poháru v alpském lyžování. U lyžařských vleků a lanovek nenarazíte na frontu a samozřejmostí jsou i dokonalé služby. Od příjemného posezení v občerstvení přes půjčovny lyžařského vybavení a lyžařské školy až po možnosti dalšího denního i nočního vyžití.

Kitzbühelské Alpy, to je také dokonalá romantika velehor, útulné hotely a další možnosti nejen zimních aktivit. Nechcete ještě pověsit lyže na hřebík a čekat na další lyžařskou sezonu? Vydejte se okusit dokonalou lyžovačku do Alp.

 

Témata: Dovolená Rakousko, lyžování Rakousko, Kitzbühelu, Kirchbergu, Aschau, Aurachu, Pass Thurn | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300