Kalkulačka na www.PovinneRuceni.biz

Zadavatel: Bezvafinance s.r.o. | 10.3.2014 | Finance, ekonomika

Pár slov na začátek

Žilina (Pressweb) - Současná konkurence pojišťoven na našem trhu je tak velká, že je prakticky nemožné se v obrovském množství nabízených produktů rozumně orientovat. S námi však nepotřebujete zbytečně široký přehled o všech možných nabídkách povinného ručení, my je vyhledáme za Vás a ukážeme Vám, který konkrétní produkt je ten nejvhodnější. Budete ho mít zcela „na míru“.

Nejlevnější zákonné pojištění vozidel naleznete na www.PovinneRuceni.biz/srovnani již dnes. Proč právě zde? Protože naše kalkulačka povinného ručení Vám může ušetřit až 9000,- Kč.

Tím samozřejmě výčet všech výhod nekončí. Velice si vážíme všech zákazníků, kterým se snažíme vždy vyjít maximálně vstříc a najít pro ně to nejlepší zákonné pojištění na trhu. Nabízíme tedy další benefity. Těmi jsou další doplňková pojištění pneumatik a pojištění dopravních pokut, které od nás získáte zcela zdarma. Pokud by to i přes to bylo pro některé z Vás málo, tak vězte, že to ještě není vše. Teď ještě navíc obdržíte kupón v hodnotě 100,- Kč na nákup zboží v internetovém obchodě MALL.cz. Samozřejmě to vše od nás máte zcela zdarma. Zákazník nám nezaplatí ani korunu. A to ani za benefity, ani za zprostředkování a nalezení nejvýhodnějšího povinného ručení na našem trhu.

Ovšem to nejsou jediné důvody, proč používat náš srovnávač povinného ručení. V roce 2014 se očekává výrazné zdražení povinného ručení, především kvůli povinným odvodům 3% z každého pojistného do fondu, který bude sloužit na zásahy hasičů u dopravních nehod. I z toho důvodu je velice důležité pečlivě vybírat povinné ručení a k tomu Vám můžeme pomoci tak, aby se zvyšování cen promítlo v ceně Vašeho pojištění co nejméně.

Jak to celé funguje?

Po otevření našich webových stránek si zákazník vyplní potřebný formulář. Doporučujeme tedy mít při sobě údaje o vozidle. Po krátkém okamžiku se zobrazí nejlevnější zákonné pojištění vozidel a je jen na Vás, které si zvolíte. Znamená to tedy, že si své povinné ručení můžete vybrat z pohodlí Vašeho domova, nebo případně z Vaší kanceláře a nemusíte tedy ztrácet čas tím, že byste museli osobně navštívit přímo pobočku pojišťovny, vše totiž funguje zcela online, což klientům ušetří čas a především nemalé peníze. Takže pouze počítač, internet, potřebné údaje a o víc se nestarat a s ničím neztrácet čas.

Pokud patříte mezi zkušenější řidiče, jezdíte bezpečně a máte nějaké zasloužené bonusové body, tak i s touto informací náš srovnávač umí pracovat. Cena se přepočítá na základě všech zadaných informací, tedy i s uvedenými bonusovými body. Nutno podotknout, že bonusové body jsou vždy na jméno řidiče, proto se nemusíte obávat toho, že v případě, když si vyberete jinou pojišťovnu, tak o body přijdete. O body opravdu nepřijdete, jen si sami a svobodně zvolte nejlevnější pojistné a neplaťte ani o korunu navíc. I z tohoto důvodu jsou vytvořeny naše transparentní webové stránky.

Formulář je sestaven velice intuitivně a věříme, že nebudete mít problém s jeho používáním. Pokud se však nějaký problém vyskytne, tak žádný strach. Na našem webu www.PovinneRuceni.biz naleznete samozřejmě také kontaktní formulář. Ten vyplníte, sdělíte nám problém, se kterým se právě potýkáte a který Vás právě trápí a my Vás v co nejbližší možné době budeme kontaktovat. Opět Vás to samozřejmě nebude stát nic, zavolání je samozřejmě zcela zdarma.

Pokud by Vám výčet pojistného krytí z toho základního povinného ručení nestačil, je možné si vybrat doplňkové pojištění. Například úrazové pojištění, připojištění čelního skla, nadstandardní asistence a jiné pojištění proti nenadálým situacím na Vašich cestách, které sice nelze předpovídat, ale spolehlivě lze eliminovat případné vzniklé následky. Nabídka je opravdu pestrá.

Shrnutí na závěr

Při využití našich služeb získáte nejen přehled na trhu pojišťoven, tím Vám dokážeme zprostředkovat pestrý výběr pojišťovny, ale také několik nemalých benefitů, zde je jejich výčet:

-       PovinnéRučení.biz Vám dokáže na pojištění vozidla ušetřit až 9000,- Kč

-       kromě ušetření nemalé částky na pojistném Vám umíme ušetřit vynaložené náklady, tedy čas a peníze při výběru každé pojišťovny zvlášť. U nás máte vše na jednom webu

-       pojištění pneumatik a pojištění dopravních pokut od nás dostanete zcela zdarma, umíme si cenit a vážit svých zákazníků a nikdy nepřestaneme vymýšlet různé akce, slevy a uděláme maximum pro Vaši spokojenost

-       teď ještě navíc kupón v hodnotě 100 Kč na nákup v MALL.cz

Neváhejte tedy se sjednáním povinného ručení, vyberte si to nejlepší a užívejte si výhod a benefitů, které od nás dostanete ještě dnes!

Témata: povinné ručení

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Bezvafinance s.r.o.

Mezibranská 1579/4
110 00 Praha 1
Mezibranská 1579/4
110 00 Praha 1
Česká republika