Střešní okna zajistí, že se v podkroví cítíme dobře

Střešní okna zajistí, že se v podkroví cítíme dobře
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 10.2.2017 | Služby

Praha (Pressweb) - Šikmé střechy vytvářejí v domech podkroví, které bylo dříve využíváno jen pro odkládání a hromadění věcí. Dnešní moderní střešní okna umožňují využít i tyto místnosti k vytvoření atraktivního bydlení i těsně pod střechou.Prostor je sice limitován šikmými stěnami, ale střešní okna dokáží do místností dodat ještě více světla než fasádní okna. Podkrovní místnost bývá vhodným prostorem pro pokoje dětí i mládeže, při rekreační pobytu v penzionu dodá vaší dovolené to správné kouzlo. Střešní okna však musí být dostatečně velká a vybavená snadným ovládáním.

Střešní okna mohou být dřevěná i plastová

Střešní okno je vhodné umístit tak, aby dodávalo co nejvíce světla místům, kde světlo potřebujeme nejvíce, například nad kuchyňskou linkou či pracovním stolem. Výška osazení pro střešní okno je důležitá, abychom měli kontakt s venkovním prostředím. Ideálníje, když vidíme z okna vsedě i ve stoje.Také ovládání okna a žaluzií musí být pohodlné. Nejvhodnější je instalovat ovládání na spodu okna, tak na ně dosáhnou i lidé s nižší výškou. Střešní okna mohou být dřevěná i plastová. Plastové střešní okno je prakticky bezúdržbové.

Toso je ochranná známka pro okna značky Velux

Střešní okna vyžadují precizní technologii výroby i instalaci, protože jsou ohrožena zatékáním vody podstatně více než fasádní okna. Musí se počítat s tím, že v letních dnech je příjemné zastínit je před intenzivním ultrafialovým zářením, například žaluziemi. Střešní okno je nedílnou součástí interiéru podkroví a jeho velikost ovlivňuje charakter podkrovního bydlení.Hodí se tu pokoje pro děti a mládež, v podkroví se dobře vyjímá i ložnice rodičů. Vždyť pod střechou vás nebude nikdo rušit. Nejznámější značkou na trhu je Velux, která patří dánskému koncernu VKR holding. Střešní okna Velux nabízí na českém trhu pod ochrannou značkou Toso firma Import Tomeček.  

 

Témata: střešní okna, střešní okno, střešní výlezy | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300