Krmivo pro psy používejte už od štěněte

Krmivo pro psy
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 10.2.2017 | Služby

Praha (Pressweb) - Máte štěně a chcete, aby se správně vyvíjelo, bylo plné energie, abyste si jeho radost ze života také užili? Pak zvolte správné krmivo pro psy. Jakmile se štěně odstaví od feny, mělo by si postupně zvykat na suchou granulovanou stravu. Pro zpestření můžete samozřejmě použít konzervu, ale granulovaná strava je vhodnější. Krmivo pro psy vybírejte přesně podle věku vašeho psa. Granule mají pak vhodnou skladbu živin. A právě štěňata potřebují dostatek všech živit, vitamínů a minerálních látek, aby využila veškerý svůj růstový potenciál.

Vhodné krmivo pro psy může zvýšit imunitu

A jakékrmivo pro psy, když je tolik druhů? I o tom rozhoduje vás mazlíček. Pokud jeho plemeno pochází z chladnějších končin, hodí se maso z tohoto regionu, které je bohatší na tuk. Některé krmivo pro psy má recepturu složenou z masa spíše divokých zvířat, jako jsou kachny, bizoni či lososi. Jiné sází na zvířata, která se pasou, například ovce či králíci.Krmivo pro psy rozlišuje, zda váš pes nemá nějakou alergii nebo zda nepotřebuje posílit imunitu. Někteří výrobci dávají do granulí více bylin a speciálních látek.Například krmivo pro psy Bardog Top Meat vsadilo na nejmodernější vědecké poznatky a tomu také odpovídá jeho receptura.

Krmivo pro psy Bardog Top Meat má granule lisované za studena

Krmivo pro psy Bardog Top Meat neprochází tepelnou úpravou při vytváření granulí, ale lisuje je za studena. To umožňuje udržet vysokou kvalitu jednotlivých surovin a zvýšit jejich stravitelnost. Toto krmivo pro psy obsahuje až 70 % syrového sušeného masa, zejména kuřecí, jehněčí, králičí, vepřové a také maso z lososů. Krmivo pro psy Bardog Top Meat doplňuje recepturu o rostlinné bílkoviny, sacharidy a vlákninu. Součástí granulí jsou i bramborové vločky, rýže, červená řepa, mrkev, petržel, vitamíny, enzymy a minerály. Výrobce navíc garantuje, že v tomto krmivu není žádná pšenice, krev či sója.

 

Témata: krmivo pro psy, krmivo pro psy Bardog Top Meat, Bardog Top Meat | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300