Led trubice – jejich dlouhá životnost vás ohromí

Led trubice s dlouhou životností
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 10.2.2017 | Služby

Praha (Pressweb) - Ještě před časem se mluvilo o úsporných zářivkách, ale až LED osvětlení ukázalo, že se zas o takovou úsporu nejednalo. Opravdovou revoluci v osvětlení takpřinášejí až led trubice. Firmám se konečně podařilo snížit výrobní náklady na takovou úroveň, že led zářivky pořídíte za rozumnou cenu. Vzhledem k jejich relativní životnosti a dalším výhodám jsou celkové náklady nižší než u běžných zářivek. Právě životnost led trubic je ohromující. Například špičkové led trubice finské firmy Valtavalo označené G4 vydrží 125 tisíc hodin běžného provozu. Ve srovnání s běžnou zářivkou je to 12,5 krát delší doba. Navíc G4 je první led trubicí, která nebliká.

Led zářivky jsou odolné vůči nárazům

Led trubice mají i další výhody. Protože se osvětlení ve velkých provozech montuje ve vyšších výškách, kde je i vyšší teplota a vlhkost, běžné zářivky nevydržely svítit ani tak dlouho, jak udával výrobce. To však neplatí u led zářivky. Ta odolává nejen agresivnímu prostředí, ale i mechanickým nárazům. Určitě jste to vyzkoušeli u svítilen. Led svítilna vám spadne z výšky na zem, ale světlo pořád svítí. Led trubice jsou opravdu odolné. Další výhodou je skutečnost, že světlo z led trubice podstatně méně přitahuje hmyz a proto se osvětlení v provozech nemusí tak často čistit.

Stačí vyměnit jen staré zářivky za led trubice

Firma, která plánuje nové osvětlení, už dnes samozřejmě zvolí led technologii. Vždyť spotřeba elektřiny u led zářivky je třikrát nižší než u starých zářivek. Ale i mezi ledkami jsou velké rozdíly. Zejména v nákladech na pořízení, v celkové životnosti i kvalitě osvětlení. Například led trubice Valtavalo označené E3 jsou vhodné pro velké provozy, protože stačí vyměnit jen zářivku nikoli celé osvětlovací těleso. Tím se výrazně sníží náklady při rekonstrukci. Led zářivky E3 mají životnost 64 tisíc hodin, což je čtyřikrát více než u starých zářivek.

 

Témata: led zářivky, LED trubice, LED průmyslové trubice, LEd průmyslová svítidla | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300