OSF Global Services zajišťuje integrace a posiluje produktivitu pro zákazníky a partnery platformy Intacct

Zadavatel: Marketwired, LP. | 10.2.2016 | Telekomunikace, IT

QUEBEC CITY, QC - Během uplynulých šesti let se mezi poskytovatelem IT finančních řešení, společností OSF Global Services,a společností Intacct vytvořilo partnerství, díky kterému se zákazníkům a partnerům společnosti Intacct dostává řešení, která rozšiřují funkce špičkového ERP softwaru společnosti Intacct.

Tyto dvě společnosti dodávají portfolio řešení, která integrují produkty společnosti Intacct s dalšími klíčovými obchodními systémy, a to včetně systémů CRM, HRIS, Inventory, Payment Processing a ostatních zakázkových interních aplikací využívajících platformu Intacct. K těmto řešením a zkušenému týmu pracovníků zaměřených na zlepšení produktivity napříč všemi systémy mají přístup zákazníci a partneři po celém světě.  

„Intacct se zaměřuje na dodávání nejlepšího cloudového ERP řešení na trhu rychle rostoucím společnostem střední velikosti,“ uvedl Derek Taylor, viceprezident klientských služeb společnosti Intacct. „Místo toho, aby museli naši zákazníci používat sadu aplikací od jediného dodavatele, umožňujeme jim vybírat si jiné podnikové systémy, které odpovídají jejich potřebám, a poté jim nabízíme způsoby, jak tyto systémy propojit s řešením Intacct a vytvořit tak díky platformě Intacct a našim otevřeným rozhraním API jedno soudržné řešení. OSF Global Services přichází s flexibilitou a technickou odborností, které rozšíří náš interní tým při zajišťování integrací a dalších doplňkových aplikací pro naše zákazníky a partnery.“

OSF pracovala se společností Intacct na vývoji malých i rozsáhlých projektů určených pro ekosystém platformy Intacct. Výhledově bude společnost nadále celosvětově působit při poskytování řešení, a to zejména zákazníkům a partnerům společnosti Intacct a usilovat o doplnění jejich interního týmu dalšími technickými zdroji.

„Nyní identifikujeme příležitosti pro vývoj aplikací, které by byly doplňkem platformy Intacct, abychom mohli rozšiřovat naši společnou zákaznickou základnu,“ uvedl Chris Hooven, SVP Sales & Business Development společnosti OSF Global Services. „To je důkazem úspěchů, kterých jsme v rámci rozšiřování naší spolupráce dosáhli.“

Další informace o tom, jak dokáže společnost OSF Global Services maximalizovat vaši investici do produktů Intacct nebo posílit váš tým, si od společnosti OSF Global Services vyžádejte e-mailem na adrese info@osf-global.com, nebo navštivte web www.osf-global.com a sjednejte si bezplatnou konzultaci.

O společnosti Intacct 
Intacct je přední poskytovatel špičkového cloudového ERP softwaru.. Vzhledem k tomu, že oceněné aplikace spojují cloud computing s financemi a účetnictvím, staly se oblíbenými finančními aplikacemi pro podniková řešení AICPA. Platforma Intacct, kterou používá více než 10 500 organizací od začínajících až po veřejné společnosti, je určena ke zlepšování výkonu společnosti a zvýšení produktivity finančního aspektu. Systém Intacct zahrnuje aplikaceúčetnictvířízení finančních tokůnákupuřízení dodavatelůfinanční konsolidacezaúčtování výnosůfakturace odběratelůprojektového účetnictvíúčetnictví fondůřízení zásob, a finančního výkaznictví, přičemž všechny jsou zajišťovány přes internet prostřednictvím cloud computingu.

Sídlo společnosti Intacct se nachází v kalifornském San Jose. Další informace naleznete na webu www.intacct.comnebo se telefonicky obraťte na číslo 877-437-7765. Spojte se společností Intacct prostřednictvím sítí LinkedIn,FacebookTwitterGoogle+, a YouTube.

O společnosti OSF Global Services
Za více než deset let si společnost OSF Global Services vybudovala postavení důvěryhodného poradce v oblasti cloudových technologií a integrátora technologií, který umožňuje společnostem dosahovat úspěchu při řešení nejzávažnějších úkolů rychle se měnícího světového obchodního prostředí. Díky odbornosti v oblasti vývoje cloudových a mobilních aplikací, podnikových řešením CRM, špičkovým platformám e-commerce a integrovaným řešením správy obsahu úzce spolupracujeme s pracovníky klientů, abychom pochopili jejich obchodní požadavky, vyvinuli na míru šité technologie a bezproblémově je integrovali s kriticky důležitými aplikacemi. Máte-li zájem o další informace o službách a odbornosti společnosti nebo chcete-li hovořit s odborníkem na řešení, navštivte prosímwww.osf-global.com.

Všechny ochranné známky a obchodní názvy zde uvedené jsou majetkem příslušných vlastníků.

Kontakt: 
OSF Global Services
pr@osf-global.com
1-(888)-548-4344

Region: Svět

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Marketwired, LP.

13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Kontaktní osoba: Marketwired Client Services
cs@marketwired.com
About MarketwiredMarketwired advances the way the world communicates. Serving more than 11,000 clients worldwide through 20 offices on four continents, Marketwired is a dominant distributor of company news releases and other communications. Marketwired electronically delivers global news and... vice ›
Marketwired
13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Spojené státy
cs@marketwired.com