Bank of America Merrill Lynch se umístila na vrcholu hodnocení evropské publikace International Investor za rok 2016

Zadavatel: Marketwired, LP. | 10.2.2016 | Finance, ekonomika

Banka se sídlem v USA získala první místo v oblastech výzkumu, prodeje a korporátního přístupu.

NEW YORK, NY--(Marketwired / Pressweb – 5. únor 2016) - Bank of America Merrill Lynch je nejlépe hodnocenou bankou v Evropě. Společnost získala první místo žebříčku časopisu Institutional Investor v oblastech celoevropský výzkumný tým pro rok 2016, celoevropský tým prodeje a umístila se mezi nejlepšími poskytovateli korporátního přístupu v Evropě.

Úplné výsledky všech třech průzkumů naleznete na adrese www.institutionalinvestor.com.

V minulém roce se společnost umístila v těchto třech každoročních hodnoceních na 4., 2. a 2. místě v uvedeném pořadí.

V žebříčku výzkumu se na druhém místě umístila Deutsche Bank a na třetím J.P. Morgan Cazenove. Loňský vítěz, společnost UBS, se umístila na 4. místě. Kategorie celoevropský výzkumný tým odráží názory 2 139 finančních manažerů v 784 institucích, kteří spravují evropský majetek v odhadované hodnotě 6 biliónů dolarů.

V oblasti prodejů získala druhé místo společnost Morgan Stanley a loňský vítěz, společnost Deutsche Bank, klesl na třetí místo. Tyto výsledky jsou založeny na hodnocení 1 560 finančních odborníků v 692 společnostech zabývajících se nákupem, které společně spravují evropský majetek v hodnotě 5,4 biliónu dolarů.

V letošním ročníku se v kategorii nejlepších poskytovatelů korporátního přístupu umístila na druhém místě společnost UBS a na třetím J.P. Morgan Cazenove. Loňský vítěz, společnost Deutsche Bank, klesl na čtvrté místo v hodnocení, které odráží názor 969 investorů v téměř 500 institucích, které společně spravují evropský majetek v odhadované hodnotě 4,5 biliónu dolarů.

Momentálně probíhá hlasování v nejnovějším průzkumu publikace International Investor v kategorii Celoamerický obchodní tým. Pokud se chcete zúčastnit hlasování, klikněte sem: http://research.institutionalinvestor.com/s3/AATT-New

Další informace vám poskytne Esther Weisz na adrese eweisz@iiresearchgroup.com nebo tel. č. (212) 224-3307.

O Institutional Investor
Vstupujíc do páté dekády, Institutional Investor se konzistentně vyznačuje v rámci popředních světových finančních publikací převratnou novinařinou a pronikavým psaním, kterým poskytuje nenahraditelné informace pro globální publikum. Kromě toho Institutional Investor nabízí řadu vlastních výzkumů a hodnocení, které jsou považovány za uznávané měřítko celého oboru. Další informace naleznete na webu www.institutionalinvestor.com.

Kontakt:
Esther Weisz
eweisz@iiresearchgroup.com
(212) 224-3307

Region: Svět

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Marketwired, LP.

13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Kontaktní osoba: Marketwired Client Services
cs@marketwired.com
About MarketwiredMarketwired advances the way the world communicates. Serving more than 11,000 clients worldwide through 20 offices on four continents, Marketwired is a dominant distributor of company news releases and other communications. Marketwired electronically delivers global news and... vice ›
Marketwired
13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Spojené státy
cs@marketwired.com